کد خبر: ۱۰۱۰۰۹
۱۵:۲۵ - ۱۳۹۸/۳/۱۸

در زنجان و گرگان رونمایی شد

بیمه‌نامه جامع مجتمع‌های مسکونی نوین

«بیمه‌نامه جامع مجتمع‌های مسکونی» بیمه نوین یازدهم خردادماه، همزمان در شهرهای زنجان و گرگان رونمایی شد.
بیمه‌نامه جامع مجتمع‌های مسکونی نوین

به گزارش دنیای بانک و بیمه،  در راستای گسترش خدمات بیمه‌ای و توسعه بازار، «بیمه‌نامه جامع مجتمع های مسکونی» بیمه نوین به شهرهای زنجان و گرگان رسید و این بیمه‌نامه از تاریخ ۱۱ خرداد در  شهرهای مذکور اجرایی ­شد. 

«بیمه‌نامه مجتمع‌های مسکونی» بیمه نوین با درک اهمیت مسئولیت اعضای هیأت مدیره و یا مدیران ساختمان­های مسکونی طراحی شده است. براساس قانون تملک آپارتمان‌ها و مسئولیت مدنی؛ خسارات ناشی از آتش سوزی، تأمین هزینه پزشکی، غرامت فوت و نقص عضو ناشی از حادثه بهره برداران و استفاده کنندگان به دلیل خرابی آسانسور و همچنین هزینه پزشکی، غرامت فوت و نقص عضو ناشی از حادثه سرایدار، نظافتچی، نگهبان و یا هر شخصی که برای انجام کارهای ساختمان گماشته می شود در حین انجام کار، بر عهده مدیر یا مدیران ساختمان است، بنابراین این بیمه‌نامه پوشش ریسک­‌های متنوعی را در قبال حوادث این چنینی در برگرفته است.

این محصول بیمه‌ای که سال گذشته برای نخستین بار از سوی بیمه نوین ارائه شد، تا کنون در فاز اول از طریق شعب شهرهای تهران، اصفهان، مشهد، شیراز، تبریز، همدان، کاشان، رشت، کرمان، قزوین، کرج و قم رونمایی و اجرایی شده است.برچسب ها
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ