کد خبر: ۱۰۲۲۷۵
۱۵:۲۳ - ۱۳۹۸/۳/۲۹

جلوگیری از پرداخت خسارت جعلی دربیمه آسیا

کارشناسان بیمه آسیا در استان آذربایجان شرقی در دو پرونده ساختگی، از پرداخت بیش از سه میلیارد ریال خسارت جعلی جلوگیری کردند.
جلوگیری از پرداخت خسارت جعلی دربیمه آسیا

به گزارش دنیای بانک و بیمه،  با هوشیاری کارشناسان فنی بیمه های اتومبیل و  ارائه مدارک مستدل و متقن مبنی بر جعلی بودن پرونده واژگونی خودرو در شهرستان بستان‌آباد آذربایجان شرقی به مراجع ذیصلاح، از پرداخت یک میلیارد و 777 میلیون ریال خسارت من غیرحق ،جلوگیری به عمل آمد.

این گزارش می‌افزاید: همچنین کارشناسان فنی بیمه های اتومبیل بیمه‌آسیا شعبه مرند با حضور در دادگاه و ارائه گزارش ساختگی بودن تصادف رانندگی منجر به جرح به قاضی پرونده،؛ از پرداخت خسارت جعلی یک میلیارد و 709 میلیون ریالی جلوگیری کردند.
گفتنی است دریافت خسارت­ های تقلبی با مستندات ساختگی، همواره یکی از مشکلات پیش روی شرکت های بیمه بوده است و بخش مهمی از زیان ­های وارده بر آن­ها را تشکیل می ­دهد. به دلیل پیامدهای مالی تقلب بیمه­ ای و تأثیر آن بر سودآوری شرکت­ های بیمه، کشف درست و به موقع آن در راستای استراتژی کاهش هزینه­ ها و جلوگیری از کاهش درآمدهای حق ­بیمه، امری ضروری و اجتناب نا­پذیر برای شرکت­ های بیمه است.
                                         برچسب ها
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ