کد خبر: ۱۰۲۲۹۲
۱۴:۴۸ - ۱۳۹۸/۴/۸

تسهیل خدمات بانک سامان با نت بانک شرکتی

بانک سامان باهدف تسریع در عملیات بانکی و مدیریت حساب‌ها برای مؤسسات، شرکت‌ها و اشخاص حقوقی، اقدام به طراحی و عرضه «نت بانک شرکتی» کرد.
تسهیل خدمات بانک سامان با نت بانک شرکتی

به گزارش دنیای بانک و بیمه، نت بانک شرکتی سامان این امکان را برای تمامی مشتریان حقوقی فراهم می‌کند که بدون مراجعه به شعبه و در کوتاه‌ترین زمان تمامی خدمات بانکی ازجمله دستور انتقال وجه، مشاهده صورت‌حساب، مشاهده وضعیت دسته‌چک، مشاهده تسهیلات و سایر امور بانکی خود را انجام دهند.

همچنین نت بانک شرکتی بانک سامان با استفاده از ابزار شرکت یار، این امکان را فراهم کرده تا شرایط انتقال وجه در این درگاه الکترونیک بر اساس روزنامه رسمی شرکت انجام پذیرد.

علاوه بر این، در نت بانک شرکتی این امکان فراهم شده تا شخص حقوقی، کاربران مجموعه خود را به عنوان کاربر مجازی تعریف و متناسب با سیاست‌های جاری شرکت، به این کاربران اختیارات مشاهده و ثبت درخواست عملیات بانکی را دهد.

یکی دیگر از قابلیت‌های نت بانک شرکتی، امکان تنظیم میزان و سقف برداشت یا نقل‌وانتقال وجوه متناسب با نیاز مشتری و بر اساس بازه‌های زمانی روزانه و ماهانه است.

گفتنی است، متقاضیان برای فعال‌سازی و استفاده از خدمات نت بانک شرکتی، باید به شعب بانک سامان در سراسر کشور مراجعه کنند.

علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر راجع به این محصول، می‌توانند یا با مرکز سامان ارتباط به شماره 0216422 تماس بگیرند.برچسب ها
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ