کد خبر: ۱۰۲۵۹۲
۲۰:۱۲ - ۱۳۹۸/۴/۲۴

جزییات تقسیم سود و حق حضور هئیت مدیره

سهامداران بیمه البرز کارنامه تاجدار را تایید کردند

شرکت بیمه البرز که در هفته‌های اخیر با شایعاتی مبنی بر تغییر مدیرعامل مواجه شده بود، در حالی مجمع عمومی صاحبان سهام را برای سال مالی ۱۳۹۷ برگزار کرد که تغییری در ترکیب هیئت‌مدیره این شرکت دستکم در مصوبات اعلام‌شده، مشاهده نمی‌شود، افزون بر اینکه سود نقدی هر سهم بیمه البرز هم ۱۲۰ ریال تعیین و به تصویب هیئت‌مدیره رسیده است.
سهامداران بیمه البرز کارنامه تاجدار را تایید کردند

به گزارش دنیای بانک و بیمه،مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران بیمه البرز امروز صبح در محل این شرکت برگزار شد و صورت‌های مالی شرکت در سال گذشته در حضور ۸۷.۷ درصد از سهامداران به تصویب رسید. ریاست مجمع عادی سالیانه شرکت بیمه البرز را امروز سید محمدرضا میری لواسانی به نمایندگی از گروه مالی ملت بر عهده داشت و سید رسول تاجدار، به نمایندگی از دولت، حمیدرضا توسلی به نمایندگی از سرمایه‌گذاری صبا تأمین، اسماعیل دل فراز به نمایندگی از موسسه صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر و همچنین مجید نادری به نمایندگی از شرکت گروه توسعه مالی مهر آیندگان ۵ عضو هیئت‌مدیره این شرکت در سال گذشته اعلام شدند و مدیرعاملی این شرکت هم بر عهده سید رسول تاجدار است.

گزارش هیئت مدیره بیمه البرز در سال 97 را اینجا بخوانید

سود خالص بیمه البرز در پایان سال ۱۳۹۷ بالغ‌بر ۶۴۱ میلیارد و ۱۴۵ میلیون ریال برآورد شده و سود خالص هر سهم این شرکت ۴۰۰ میلیارد تومانی ۱۶۰ ریال و سود نقدی هر سهم هم ۱۲۰ ریال به تصویب سهامداران رسیده است. همچنین حق حضور اعضای غیرموظف هیئت‌مدیره شرکت بیمه البرز بابت برگزاری حداقل ۲ جلسه در ماه از یک میلیون و ۶۵۰ هزار تومان در سال ۹۷ به ۲ میلیون تومان در سال جاری افزایش یافت اما پاداش هیئت‌مدیره به‌صورت ناخالص بدون تغییر نسبت به سال ۹۶ برای سال مالی ۹۷ بالغ‌بر ۱۷۰ میلیون تومان تعیین‌شده است. بر اساس تصمیم سهامداران بیمه البرز، حق حضور عضو هیئت‌مدیره در کمیته‌های مدیریت ریسک، حسابرسی و کنترل داخلی، جبران خدمات و تطبیق مقررات موضوع آیین‌نامه ۹۳ شورای عالی بیمه به ازای هر جلسه حضور مبلغ ۸۵۰ هزار تومان بابت حداکثر یک جلسه در ماه علاوه بر حق حضور در جلسات هیئت‌مدیره تعیین و فرزین حاجتی هم به‌عنوان اکچوئر رسمی بیمه البرز طبق مقررات ابلاغی بیمه مرکزی از سوی سهامداران انتخاب شد.
 


ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ