کد خبر: ۱۰۲۸۲۶
۱۸:۳۵ - ۱۳۹۸/۵/۶

سخنگوی دولت خبر داد؛

سهم مسکن از تسهیلات بانکی به ۲۰ درصد می‌رسد

سخنگوی دولت اعلام کرد: سهم مسکن از تسهیلات بانکی به ۲۰ درصد افزایش خواهد یافت.
سهم مسکن از تسهیلات بانکی به ۲۰ درصد می‌رسد

به گزارش دنیای بانک و بیمه، علی ربیعی صبح امروز (یکشنبه) و در نشستی خبری با خبرنگاران گفت: رییس کل بانک مرکزی مکلف شد با تشکیل یک کمیته، گزارشی تهیه کند تا اگر کسی حتی یک دلار هم دریافت و کالا وارد نکرده مانند یک قاچاقچی با او برخورد شود.

ربیعی تاکید کرد که پولی گم نشده اما فرآیند واردات بعضا زمان بر است. سخنگوی دولت همچنین با بیان اینکه ۵۰۰ هزار مسکن مهر تکمیل خواهد شد، گفت: سهم مسکن از تسهیلات بانکی به ۲۰ درصد افزایش خواهد یافت.

وی ادامه داد: ساخت ۴۰۰ هزار واحد مسکونی تا سال ۱۴۰۰ برای اقشار متوسط رو به پایین از دیگر برنامه‌های دولت است. سخنگوی دولت خاطرنشان کرد: طرح مسکن برای کارکنان در دست بررسی است و به پیشنهاد شهردار تهران، وزارت کشور مامور شده تا در کلانشهرها ساخت مسکن اجاره‌ای (مسکن‌هایی با متراژ کم) در دستور کار قرار گیرد.

پرداخت ۸ هزار میلیارد تومان بابت خرید گندم

ربیعی با بیان اینکه خبر واردات گندم درست نیست، اظهار داشت: وضعیت ما در گندم و ذخیره گندم خوب است. وی با بیان اینکه تاکنون ۶ میلیون و ۳۰۰ هزار تن گندم از کشاورزان خریده ایم، افزود: دولت تاکنون بیش از ۸ هزار میلیارد تومان بابت خرید گندم از کشاورزان پرداخت کرده است.

سخنگوی دولت درباره کشتی سرقت شده ایران از سوی انگلیس، اعلام کرده که اقدامات حقوقی در این رابطه انجام شده است. از سوی دیگر توقیف نفتکش انگلیس از سوی ایران مبنای حقوقی دارد. انگلیس نفتکش ایران را بی دلیل توقیف کرده و باید هر چه زودتر آن را آزاد کندارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ