کد خبر: ۱۰۳۸۵۸
۹:۵۶ - ۱۳۹۸/۷/۷

طی ۹۰ روز متوالی،

لزوم حفظ حداقل ۵۰۰ هزار ریال برای برندگان

برندگان جوایز غیر قطعی بانک مسکن باید حداقل ۵۰۰ هزار ریال طی ۹۰ روز متوالی تا پایان روز ۹۸.۰۷.۲۷ در بانک سپرده گذاری کنند.

به گزارش دنیای بانک و بیمه، مهدی احمدی رییس اداره کل روابط عمومی بانک مسکن، در گفت گو با خبرنگار پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، اعلام کرد: مراسم سی و هشتمین دوره قرعه کشی جوایز حساب های قرض الحسنه پس انداز در روز دوشنبه مورخ ۹۸.۰۶.۲۵ با حضور عضو هیأت مدیره بانک، هیأت نظارت و کمیته اجرایی قرعه کشی بانک و همچنین مدیران امور و رؤسای ادارات کل مرکزی برگزار شد.

وی افزود: در این دوره از قرعه کشی، تمامی حساب هایی که از تاریخ ۹۷.۰۴.۳۱ لغایت ۹۸.۰۵.۰۱ دارای مانده حداقل پانصد هزار ریال برای مدت ۹۰ روز متوالی بوده و یا حداکثر تا تاریخ ۹۸.۰۴.۳۱ با مبلغ حداقل پانصد هزار ریال افتتاح و مانده مذکور را برای مدت ۹۰ روز متوالی حفظ و در تاریخ ۹۸.۰۶.۲۵ نیز مفتوح و دارای حداقل پانصد هزار ریال مانده بوده اند، در قرعه کشی شرکت داده شده اند.

وی با اشاره به این موضوع که برای دارندگان این نوع حساب ها، به ازای هر یکصد هزار ریال در هر روز ، یک امتیاز در نظر گرفته می شود، تصریح کرد: با توجه به اینکه در روز قرعه کشی تعدادی از حساب ها شرط حفظ حداقل موجودی برای ۹۰ روز متوالی را نداشته اند، جوایز این بخش از برندگان به صورت غیرقطعی بوده و پس از گذشت ۹۰ روز قطعی به برندگان تعلق خواهد گرفت.

رییس اداره کل روابط عمومی بانک مسکن همچنین اذعان داشت: با عنایت به اینکه حساب های برنده جایزه تعیین وضعیت نشده و موارد حذفی جایگزین آن خواهد شد، لذا تعدادی از جوایز غیرقطعی می باشد و در صورت حفظ حداقل ۵۰۰،۰۰۰ریال طی ۹۰ روز متوالی (تا پایان روز ۹۸.۰۷.۲۷) جوایز آنها قطعی خواهد شد.

احمدی در پایان اظهار داشت: اسامی برندگان جوایز پس از تایید هیات نظارت در پایگاه اینترنتی بانک به آدرس www.bank-maskan.ir درج خواهد شد.برچسب ها
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ