کد خبر: ۱۰۴۰۸۶
۱۷:۴۱ - ۱۳۹۸/۷/۱۵

مسعود بادین شفاف‌سازی کرد + سند

انتشار فهرست زمین و ساختمان بیمه آسیا

مسعود بادین، مدیرعامل شرکت بیمه آسیا در پاسخ به سوالات سهامداران و تحلیل‌گران سهام بیمه آسیا، فهرست ۱۳۴ قطعه زمین و مستغلات این شرکت بیمه را منتشر و اعلام کرد که ارزش دفتری این دارایی‌ها در تاریخ ۲۹ اسفند سال گذشته ۳ هزار و ۴۰۷ میلیارد و ۴۲۴ میلیون و ۸۹۰ هزار و ۵۵ ریال برآورد شده است.
انتشار فهرست زمین و ساختمان بیمه آسیا

به گزارش دنیای بانک و بیمه، جزییات پاسخ مدیرعامل بیمه آسیا به سوالات کنفرانس خبری شرکت بورس را بخوانید

درخواست از کانون کارشناسان دادگستری
۱۷ شهریور ۱۳۹۸، مسعود بادین، نایب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا در نامه‌ای خطاب به ریاست کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان تهران می‌نویسد: این شرکت در نظر دارد به منظور افزایش سرمایه خود از محل تجدید عرصه و سرقفلی دارایی‌های موجود از خدمات کارشناسان رسمی دادگستری با هیات سه نفره کارشناسان ذی‌صلاح، بربر مقررات سازمان بورس و اوراق بهادار به جهت برخورداری از قانون حداکثری استفاده از توان تولیدی و خدماتی کشور و حمایت از کالای ایرانی مصوب سازمان امور مالیاتی به شماره ۴۰-۹۸ اقدام کند. بادین در این نامه از کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان تهران خواسته نسبت به ارزیابی عرصه زمین‌های پیوست شده حداکثر ظرف مدت ۳۰ روز دستور به اقدام را صادر کند.


پاسخ به پرسش‌های کلیدی
مدیرعامل بیمه آسیا در پاسخ به این سوال که آیا شرکتبیمه آسیا قصد و استراتژی لازم جهت افزایش سهم بیمه‌نامه عمر و پس‌انداز در پرتفوی بیمه‌ای خود را دارد، اظهار کرد: بله این شرکت در راستای بهبود سهم بیمه‌های عمر و پس‌انداز، اقدام به تاسیس مجتمع فروش بیمه‌های عمر و پس‌انداز کرده که انتظار می‌رود نتیجه فعالیت‌های صورت گرفته در ترکیب پرتفوی بیمه آسیا نقش شایسته‌ای ایفا کند.

او همچنین اعلام کرده که با تشکیل کمیته وصول مطالبات و فعال‌تر شدن بخش‌های حقوقی شرکت، شاهد بهبود وضعیت مطالبات بیمه آسیا خواهیم بود. یکی از سوالات مطرح شده این است که آیا شرکت بیمه آسیا، قصد افزایش سهم سرمایه‌گذاری در سهام را دارد و اگر چنین تصمیمی دارد، سهم این سرمایه‌گذاری‌ها به چند درصد از سبد سرمایه‌گذاری شرکت خواهد رسید. بادین پاسخ داده که بیمه آسیا با تشکیل کمیته سرمایه گذاری نسبت به رصد بازار سرمایه اقدام و در چارچوب آیین‌نامه ۹۷ شورای عالی بیمه تصمیم‌های مناسب را با شرایط بازار اتخاذ می‌کند.

متن پاسخ مسعود بادین، مدیرعامل شرکت بیمه آسیا را اینجا بخوانید.

فهرست زمین‌ها و مستغلات شرکت بیمه آسیا را اینجا دریافت کنیدارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ