کد خبر: ۱۰۴۲۹۰
۱۶:۱ - ۱۳۹۸/۷/۲۴

معترضان به حذف یارانه نقدی پیامک دریافت می‌کنند

معترضان به حذف یارانه نقدی، بعد از دریافت پیامک باید به سامانه یارانه‌ها مراجعه کنند.

به گزارش دنیای بانک و بیمه، سخنگوی ستاد اجرایی تبصره ۱۴ قانون برنامه بودجه اعلام کرد: معترضان به حذف یارانه نقدی، پیامک دریافت می‌کنند. حسین میرزایی گفت: از حدود ۸ درصد حذف شدگان یارانه‌ها حدود ۴۷ درصد آنها به حذف یارانه اعتراض و بیان کردند مسئولیت تراکنش‌های مالیشان را نمی‌پذیرند، یعنی برخی از این افراد کارت هایشان را اجاره دادند یا به نیابت از دیگران کارهای مالی انجام داده اند.

وی افزود: برخی از معترضان هم اعلام کردند بیماری صعب الاعلاج دارند یا ورشکسته اند و برخی‌ها نیز گفته اند کارپرداز، حسابدار یا کارگر معدن هستد و درآمد بالایی ندارند. میرزایی گفت: برای افراد معترض تا اواسط آبان ماه پیامکی ارسال خواهد شد که بعد از دریافت آن باید به سامانه یارانه‌ها مراجعه کنند و پس از تکمیل پرسشنامه، دوباره راستی آزمایی خواهند شد که این راست آزمایی، میدانی هم خواهد بود.

میرزایی افزود: طبق ماده ۱۰ قانون هدفمندی یارانه‌ها اگر فردی اطلاعاتش را در این پرسشنامه به اشتباه وارد کند، دولت این حق را دارد ضمن حذف فرد یارانه بگیر تمام یارانه‌هایی را که تاکنون گرفته است، باز پس بگیرد. تاکنون ۱۰۲ نوبت هم یارانه پرداخت شده است.ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ