کد خبر: ۱۰۴۶۰۸
۱۱:۳۴ - ۱۳۹۸/۸/۱۴

با انتشار صورت های مالی ۶ ماهه تلفیقی

سود گروه بانک سینا ۲۰۵ درصد قد کشید

دنیای بانک: صورت سود و زیان تلفیقی بانک سینا نشان می دهد که سود خالص در نیمه نخست امسال نسبت به مدت مشابه پارسال با رشدی ۲۰۵ درصدی از ۵۱۷ میلیارد و ۷۲۶ میلیون ریال به رقم یک هزار و ۵۸۰ میلیارد و ۵۶۵ میلیون ریال رسیده است. به این ترتیب سود خالص هر سهم بانک سینا در صورت های مالی تلفیقی از ۵۲ ریال با افزایشی ۲۰۴ درصدی بالغ بر ۱۵۸ ریال در پایان شهریور امسال نسبت به شهریور سال گذشته برآورد شده است.
سود گروه بانک سینا ۲۰۵ درصد قد کشید

به گزارش دنیای بانک و بیمه،ارزیابی تازه ترین صورت های مالی تلفیقی منتشر شده از سوی بانک سینا نشان می دهد که در نیمه نخست امسال نسبت به مدت مشابه پارسال جمع درآمدهای مشاع ۲۲ درصد، سهم بانک از درآمدهای مشاع ۱۳۳ درصد، درآمدهای غیرمشاع ۱۰ درصد و جمع کل درآمدهای بانک ۸۵ درصد رشد کرده است.
این در حالی است که رشد هزینه های گروه مالی بانک سینا در پایان شهریور امسال نسبت به پایان شهریور پارسال ۶۴ درصد برآورد شده و سود انباشته گروه مالی وابسته به این بانک در مدت یادشده با رشدی ۱۶۸ درصدی از ۹۶۳ میلیارد و ۴۶۸ میلیون ریال به رقم ۲ هزار و ۵۸۳ میلیارد و ۳۸۳ میلیون ریال رسیده است. سرمایه گروه مالی بانک سینا هم اکنون بالغ بر ۱۰ هزار میلیارد ریال است. 

وضعیت سود و زیان گروه مالی بانک سینا - تلفیقی (ارقام به میلیون ریال)ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ