کد خبر: ۱۰۴۷۳۶
۱۰:۲۷ - ۱۳۹۸/۸/۲۱

مجمع ایران کیش برگزار شد

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده شرکت ایران کیش برگزار شد.

به گزارش دنیای بانک و بیمه، مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده شرکت ایران کیش با حضور سهامداران حقیقی، حقوقی و مدیرعامل این شرکت به منظور انتخاب اعضای جدید هیئت مدیره برگزار شد.

نامزدهای کاندید اعضای هیئت مدیره شرکت کارت اعتباری ایران کیش شرکت سرمایه گذاری ایرانیان، بانک تجارت، شرکت سرمایه گذاری خوارزمی، بانک سپه و شرکت تدبیرگران فناوری اطلاعات تجارت بودند که با توجه به نبودن کاندید دیگری، اعضای نامزد به عنوان هیئت مدیره شرکت کارت اعتباری ایران کیش انتخاب شدند.

همچنین پیمان طبری در این مجمع با اشاره به رشد ایران کیش در حوزه تراکنش‌های بدون حضور کارت گفت: هدف ما در سال جاری رشد ۵۰۰ درصدی در حوزه تراکنش‌های بدون حضور کارت بود که با استقبال کاربران از نرم افزار پات این هدف محقق شده و هم اکنون بیش از یک درصد از سهم بازار کل تراکنش‌های بدون حضور کارت را دریافت کرده‌ایم.

وی افزود: به دنبال کاهش هزینه‌ها به خصوص در زمینه رسید با ایجاد نسخه کوچکتر رسید کاغذی برای افزایش درآمدها هستیم چرا که قیمت کارمزد رشد نداشته و باید با افزایش و جذب تراکنش‌های بیشتر و کاهش هزینه‌ها درآمدهای ایران کیش رشد کند.ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ