کد خبر: ۱۰۷۰۳۳
۱۳:۲۰ - ۱۳۹۸/۹/۹

بیمه "ما" در مدار رشد

با عنایت به صورت های مالی منتشر شده، نسبت حق بیمه آبان ماه ۹۸ شرکت بیمه "ما" نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش یافت. به گزارش روابط عمومی، شرکت بیمه "ما" بر اساس صورت مالی یک ماهه آبان ماه ۶۹۳,۸۸۴ میلیون ریال حق بیمه(قبولی اتکایی) صادر کرده است که نسبت به صدور بیمه نامه در آبان ماه سال گذشته ۱۶ درصد افزایش داشته است. این گزارش افزود: یکی از مهم ترین بخش های حق بیمه های صادره بیمه "ما" در یک ماه گذشته را بیمه های عمر و سرمایه گذاری تشکیل داد که نسبت به سال ۹۷، ۴۵ درصد افزایش داشته است. بیمه های آتش سوزی نیز با رشد ۸۷ درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته، ماه بسیار موفقی را در صدور بیمه نامه پشت سر گذاشت. بر اساس این گزارش، شرکت بیمه "ما" از ابتدای سال مالی ۹۸ توانسته است به میزان۵ هزار و ۵۵۱ میلیارد و ۸۳۷ میلیون ریال، حق بیمه صادر کند که ۴۴ درصد افزایش نسبت به هشت ماه ابتدایی سال مالی گذشته داشته است .
بیمه

به گزارش دنیای بانک و بیمه، به گزارش روابط عمومی، شرکت بیمه "ما"  بر اساس صورت مالی یک ماهه آبان ماه 693,884  میلیون ریال حق بیمه(قبولی اتکایی) صادر کرده است که نسبت به صدور بیمه نامه در آبان ماه سال گذشته 16 درصد افزایش داشته است.

 
این گزارش افزود: یکی از مهم ترین بخش های حق بیمه های صادره بیمه "ما" در یک ماه گذشته را بیمه های عمر و سرمایه گذاری تشکیل داد که نسبت به سال 97، 45 درصد افزایش داشته است. بیمه های آتش سوزی نیز با رشد  87 درصدی نسبت به مدت مشابه  سال گذشته، ماه بسیار موفقی را در صدور بیمه نامه پشت سر گذاشت.
 
بر اساس این گزارش، شرکت بیمه "ما" از ابتدای سال مالی 98 توانسته است به میزان5 هزار و 551 میلیارد و 837 میلیون ریال، حق بیمه صادر کند که 44 درصد افزایش نسبت به هشت ماه ابتدایی  سال مالی گذشته داشته است .
 
 


برچسب ها
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ