کد خبر: ۱۰۷۲۹۸
۱۲:۵۲ - ۱۳۹۸/۹/۲۰

چهارشنبه ۲۰ آذرماه؛

توقف شاخص در کانال ۳۳۹ هزار واحد

شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز ‌چهارشنبه ۲۰ آذر ماه ۹۸ با کاهش ۴۷ واحدی به رقم ۳۳۹ هزار و ۳۸۷ واحد عقبگرد کرد و قرمز شد. در بازار فرابورس هم شاخص ۶.۳۲ واحد کاهش یافت و رقم ۴۳۸۵ واحد را به نمایش گذاشت و قرمز شد.
توقف شاخص در کانال ۳۳۹ هزار واحد

به گزارش دنیای بانک و بیمه، شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز ‌چهارشنبه 20 آذر ماه 98 با کاهش 47 واحدی به رقم 339 هزار و 387 واحد عقبگرد کرد و قرمز شد. شاخص قیمت هم ‌وزن با افزایش 78 واحدی عدد 105 هزار و 201 واحد را به نمایش گذاشت. شاخص بازار اول با کاهش 269 واحدی به رقم 244 هزار و 210 واحد رسید و شاخص بازار دوم نیز 957 واحد افزایش یافت و عدد 701 هزار و 237 را به نمایش گذاشت.
ارزش معاملات بورس تهران امروز به رقم 19767 میلیارد تومان رسید که این رقم ناشی از دست به دست شدن 3.397 میلیارد سهم و اوراق مالی قابل معامله طی 472 هزار و 28 نوبت دادوستد بود.

در معاملات امروز فولاد مبارکه اصفهان، پالایش نفت تهران و بانک ملت بیشترین تاثیر منفی را بر روی شاخص کل داشتند. ، س. نفت و گاز و پتروشیمی تأمین، گروه مپنا (سهامی عام) و س. صنایع‌ شیمیایی‌ ایران با بیشترین تاثیر مثبت مانع ریزش بیشتر شاخص شدند.

در بازار فرابورس هم شاخص 6.32 واحد کاهش یافت و رقم 4385 واحد را به نمایش گذاشت و قرمز شد.ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ