کد خبر: ۱۰۷۷۲۸
۱۱:۴۹ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۰

برای دوره سه ماه سوم سال اعلام شد:

۶ بانک برتر بورسی معرفی شدند

آمار منتشر شده از سوی بورس اوراق بهادار تهران مشخص کرد که ۶ بانک در میان ۵۰ شرکت فعال تر بورس در دوره سه ماه سوم سال ۹۸ وجود دارد.
۶ بانک برتر بورسی معرفی شدند

به گزارش دنیای بانک و بیمه، بر اساس اطلاعات منتشر شده ۵۰ شرکت فعال تر بورس برای سه ماه سوم سال ۹۸ بر اساس «نقدشوندگی، میزان داد و ستد سهام و ...» اعلام شدند. بر اساس این گزارش ۶ بانک «ملت، تجارت، پاسارگاد، صادرات، اقتصادنوین و پارسیان» در فهرست ۵۰ شرکت فعال تر بازار سهام قرار دارند.

جزییات این فهرست منتشر شده حاکی از آن است که در میان ۵۰ شرکت برتر بورس، بانک ملت جایگاه چهارم، بانک تجارت در جایگاه بیست و یکم، بانک پاسارگاد در جایگاه بیست و یکم، بانک صادرات در جایگاه بیست و چهارم، بانک اقتصادنوین در جایگاه بیست و پنجم و بانک پارسیان در جایگاه چهل و یکم را به دست آورده اند.

 لازم به ذکر است : بورس تهران طبق دوره های سه ماهه اقدام به انتشار ۵۰ شرکت فعال تر بر اساس نقدشوندگی و میزان داد و ستد سهام (تعداد و ارزش سهام دادوستد شده)، تناوب داد و ستد سهام (تعداد روزهای دادوستد شده و دفعات دادوستد شده) و معیار تاثیرگذاری شرکت بر بازار (میانگین تعداد سهام منتشر شده و میانگین ارزش جاری سهام شرکت در دوره بررسی) می کند که در تازه ترین این لیست بانک ها نیز سهم قابل توجه ای را به خودشان اختصاص داده اند.برچسب ها
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ