کد خبر: ۱۰۸۰۵۲
۲۰:۵ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۵

کارنامه ۹ ماهه منتشر شد

رشد ۲۹ درصدی سود بیمه تجارت نو

بیمه تجارت نو به مدیرعاملی نیما نورالهی در ۹ ماهه نخست امسال به ازای هر سهم ۱۸۶ ریال سود محقق کرده که با در نظر افزایش ۲۶ درصدی سرمایه این شرکت در سال جاری نسبت به سال گذشته، سود خالص هر سهم ۳ درصد و سود خالص هم ۲۹ درصد رشد داشته که دلیل اصلی رشد سودآوری بیمه تجارت نو ناشی از افزایش ۷۳ درصدی درآمد سرمایه‌گذاری از محل سایر منابع بوده است.
رشد ۲۹ درصدی سود بیمه تجارت نو

به گزارش دنیای بانک و بیمه، شرکت بیمه تجارت نو بر اساس عملکرد ۹ ماهه‌ حسابرسی نشده در سال جاری بالغ‌بر ۲۹۱ میلیارد و ۴۲۰ میلیون ریال سود محقق ساخته و سرمایه این شرکت هم به مبلغ ۱۵۷ میلیارد تومان افزایش یافته است. بررسی حساب سود و زیان بیمه تجارت نو در ۹ ماه ابتدایی امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته نشان از رشد ۲۵۰ درصدی حق بیمه صادره و ۲۳۵ درصدی درآمد حق بیمه این شرکت دارد و درآمد حق بیمه سهم نگهداری این شرکت هم رشدی ۳۳۲ درصدی را تجربه کرده است. این در حالی است که هزینه خسارت بیمه تجارت نو در ۹ ماه نخست امسال با رشدی ۳۶۵ درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته بالغ‌بر ۳ هزار و ۳۱۷ میلیارد ریال برآورد شده است.

این گزارش نشان می‌دهد که سود بیمه تجارت نو از محل ذخایر فنی این شرکت با رشدی ۲۶۷ درصدی در ۹ ماهه ابتدایی امسال نسبت به مدت مشابه پارسال به رقم ۱۷۵ میلیارد و ۱۷۵ میلیون ریال رسیده و سود عملیاتی این شرکت هم با رشدی ۳۴ درصدی به رقم ۳۰۰ میلیارد ریال افزایش یافته است. به این ترتیب سود خالص بیمه تجارت نو با ۲۹ درصد رشد از ۲۲۵ میلیارد و ۶۷۷ میلیون ریال در پایان ۹ ماه نخست سال گذشته به رقم ۲۹۱ میلیارد و ۴۲۰ میلیون ریال در پایان آذرماه امسال رسیده است. گفتی است بیمه تجارت نو بر اساس اطلاعات صورت‌های مالی حسابرسی شده سال گذشته بالغ‌بر ۳۸۸ میلیارد ریال سود به دست آورده بود. همچنین سرمایه این شرکت بیمه‌ای از ۱۲۵ میلیارد تومان در سال گذشته به ۱۵۷ میلیارد تومان در سال جاری افزایش یافته و سود خالص هر سهم بیمه تجارت نو ۱۸۶ ریال در پایان ۹ ماه نخست امسال برآورد شده و سود انباشته پایان دوره این شرکت هم با جهشی ۱۵۶ درصدی به رقم ۵۴۱ میلیارد و ۴۸۷ میلیون ریال رسیده است./اختصاصی دنیای بانک

سود و زیان بیمه تجارت نوارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ