کد خبر: ۱۰۹۶۵۳
۱۳:۱۶ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۹

مدیرعامل بانک رفاه در گفت‌ و گو با مسئولان خانه کارگر:

کمک به جامعه کارگری و حمایت از تولید اولویت بانک رفاه

مدیرعامل بانک رفاه گفت: حمایت همه جانبه از جامعه معزز و زحمتکش کارگری و رونق بخشیدن به بخش تولید و حمایت از اشتغالزایی در اولویت برنامه‌ریزی‌های بانک است.

به گزارش دنیای بانک و بیمه،  اسماعیل للـه گانی مدیر عامل بانک رفاه در گفت‌وگو با رئیس هیات مدیره خانه کارگر و سایر مسئولان این سندیکا صبح روز چهارشنبه بیست و سوم بهمن ماه سال‌جاری، با بیان این مطلب تصریح کرد: بانک رفاه کارگران به عنوان یک بانک اجتماعی و قدیمی کشور خود را متعلق به جامعه تلاشگر کارگری می‌داند و در این مسیر و برای ارائه خدمات مطلوب به این جامعه از تمامی ظرفیت‌ها و امکانات خود استفاده می‌کند. 
مدیرعامل بانک رفاه با تأکید بر اینکه رسیدگی به مسائل و مشکلات جامعه کارگری جزو برنامه ها و اولویت های بانک است، خاطر نشان ساخت: بانک رفاه با حمایت و همراهی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان تأمین اجتماعی به دنبال استقرار طرح‌ها و خدمات موثر و کارآمد جهت ارائه به جامعه گرانقدر کارگری است. 
در ادامه این نشست حسن صادقی رئیس هیأت مدیره خانه کارگر نیز با قدردانی از حمایت‌های بانک رفاه بر تعمیق تعاملات فی‌مابین تأکید کرد. 
وی حمایت از جامعه کارگری و رسیدگی به مسائل و مشکلات آنها را بسیار مهم و حیاتی دانست و گفت: بانک رفاه با توجه به توانمندی و زیرساخت‌های در اختیار می‌تواند منشاء اثرات خیر بیشمار برای جامعه معزز و پر تلاش کارگری باشد.برچسب ها
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ