کد خبر: ۱۰۹۹۸۷
۱۱:۱۰ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۱

از سوی کانون بانک های خصوصی اعلام شد:

کار در برخی از بانکها نوبتی شد

کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی در نامه ای به بانک‌های عضو این کانون درباره عبور توام با سلامت از بحران ویروس کرونا از نوبتی شدن انجام کار در شعب بانک های تعدادی از شهرهای پرخطر تقدیر کرد.
کار در برخی از بانکها نوبتی شد

به گزارش دنیای بانک و بیمه، کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی در نامه ای به بانک‌های عضو این کانون درباره عبور توام با سلامت از بحران ویروس کرونا از نوبتی شدن انجام کار در شعب بانک های تعدادی از شهرهای پرخطر تقدیر کرد.

متن این نامه به شرح زیر است:

دل نگرانی مدیران محترم در حفظ سلامت کارکنان و اضطراب های موجود در بین کارکنان فداکار دلیل دیگری گردیده تا انجام کار در شعب بانک های تعدادی از شهرهای پر خطر به صورت نوبتی ادامه داشته باشد.

از جمله تعدادی از شعب در هر روز با ۵۰ درصد از کارکنان خود ارائه خدمت می دهند و در روز بعد با ۵۰ درصد بعدی انجام وظیفه می نمایند.

قطعأ مدیران محترم دستورات لازم برای دور کاری بانوانی که دوران بارآوری فرزند را می گذرانند و یا دارای فرزندانی کمتر از ده ساله می باشند. تاکنون صادره فرموده اند.

از این رو امید است در این دوران استثنایی و بحرانی تدابیر و مساعدت های مدیران محترم بانک‌ها و موسسات اعتباری عضو در مسئولیت اداره بانک‌ها در پاسخگویی به مراجعین از یکسو و نیز پایداری در حفظ سلامت کارکنان موجد ارزش‌هایی گردد که در آینده نزدیک زبانزد جهانیان باشد.ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ