کد خبر: ۱۱۰۰۲۱
۱۲:۴ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۵

بانک ملی؛

#به_شعب_بانکها_نرویم

در روزهایی که شیوع ویروس کرونا درکشور به یک بحران بزرگ تبدیل شده،بیایید با تحریم مراجعه به شعب بانک ها وانجام اموربانکی خود از طریق بانکداری الکترونیک و دیجیتال،مراقب سلامتی خودو خادمان بانکی باشیم.

به گزارش دنیای بانک و بیمه،  طی روزهای گذشته تعدادی از کارکنان بانک ها در اثر ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست داده اند. اکنون کمپین های متعددی برای پیشگیری و مقابله با شیوع این ویروس در کشور تشکیل شده که کمپین به شعب بانک ها نرویم نیز یکی از آنهاست و خوشبختانه با همراهی بسیاری از مشتریان و هموطنان فهیم و گرامی همراه شده است.

البته می توان گفت هنوز تعداد مراجعان به شعب بانک ها با وجود وضعیت بحرانی کنونی کشور و از سویی وجود خدمات متنوع و غیرحضوری شبکه بانکی برای کاهش رفت و آمدها به شعب، قابل قبول نیست.

در این میان با توجه به اینکه اسکناس یکی از پرکاربردترین اقلام در شعب بانکی محسوب شده و احتمال انتقال این ویروس نیز در آن بالاست، بانک ملی ایران دستگاه های «خودگردان» را جایگزین شعب خود کرده است که علاوه بر خدمات معمول خودپردازها، عملیات دریافت وجه نقد را نیز انجام می دهند.

اکنون بیش از ۶۰۰ دستگاه خودگردان بانک ملی ایران برای خدمت رسانی به مشتریان بانک در اقصی نقاط کشور قرار گرفته و این بانک از همه مشتریان خود درخواست می کند تا با استفاده از این دستگاه ها و خدمات غیرحضوری، تا حد امکان از مراجعه به شعب خودداری کنند.

کرونا را می توان با رعایت بهداشت فردی و اجتماعی، کاهش و حذف رفت و آمدهای غیرضروری و افزایش مسئولیت پذیری برای مراقبت از سلامت افراد جامعه در کنار سلامتی خود و اعضای خانواده شکست داد. هموطن عزیز، سهم ما تنها مقداری همدلی بیشتر است و بس.برچسب ها
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ