کد خبر: ۱۱۰۰۷۳
۱۸:۴۰ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۴

به دلیل شیوع کرونا

عدم نیاز به مراجعه حضوری برای خرید بیمه ثالث سامان

طبق بخشنامه بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و در پی شیوع ویروس کرونا و بیماری کووید ۱۹، تا ۱۵ اردیبهشت ۹۹ نیازی به مراجعه حضوری بیمه گذاران برای خرید بیمه شخص ثالث نیست و بیمه گذاران عزیز می توانند به صورت غیر حضوری، بیمه شخص ثالث را تهیه کنند و نیازی به دریافت اصل بیمه نامه هم نیست.

به گزارش دنیای بانک و بیمه، طبق بخشنامه بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و در پی شیوع ویروس کرونا و بیماری کووید 19، تا 15 اردیبهشت 99 نیازی به مراجعه حضوری بیمه گذاران برای خرید بیمه شخص ثالث نیست و بیمه گذاران عزیز می توانند به صورت غیر حضوری، بیمه شخص ثالث را تهیه کنند و نیازی به دریافت اصل بیمه نامه هم نیست.

بنابراین ضمن آرزوی سلامتی برای تمام هموطنان عزیز، برای جلوگیری از زنجیره انتقال بیماری و همچنین تسهیل برای انجام امور بیمه ای، برای شما پیشنهاد ویژه ای داریم: برای تمدید بیمه شخص ثالث خود کافی است که با شماره تلفن های 02188437252 و 02188437405 تماس بگیرید. همکاران ما ضمن مشاوره در زمینه تعهدات بیمه شخص ثالث و قیمت های مربوط به هر تعهد، تصویر مدارک را از طریق واتساپ یا تلگرام دریافت خواهند کرد و بعد از صدور بیمه نامه می توانید تصویر بیمه نامه معتبر را از همان طریق دریافت نمایید. برای پرداخت حق بیمه هم روش کارت به کارت پیش بینی شده است.

همچنین برای بیمه نامه هایی که انقضای آن ها در سال 99 هست، بعد از اعلام مبلغ دیه جدید توسط قوه قضائیه و به تبع آن تغییر تعهدات جانی بیمه شخص ثالث برای سال 99، امکان صدور بیمه نامه میسر خواهد بود.

با توجه به بخشنامه ای که ذکر شد، همراه نداشتن اصل بیمه نامه شخص ثالث مشکلی ایجاد نخواهد کرد و داشتن تصویر آن کفایت می کند. کلیه بیمه نامه هایی که تا تاریخ 15 اردیبهشت 99 صادر شده اند، بعد از آن تاریخ در تهران از طریق پیک و در شهرهای دیگر ازطریق پست ارسال خواهد شد. از بیمه گذاران عزیز تقاضا داریم که اصل بیمه نامه قبلی را تا زمان دریافت اصل بیمه نامه جدید نگهداری کنند. چرا که می بایست بعد از دریافت بیمه جدید، بیمه قبلی را به پیک تحویل دهند.

بیمه سامان در راستای مسئولیت اجتماعی خود، تلاش می کند که تردد هموطنان را در سطح شهر برای انجام امور مربوط به بیمه به صفر برساند. در همین راستا از شما تقاضا داریم که برای رفع مشکل بیماری کووید 19، حتی الامکان از خانه های خود خارج نشوید.برچسب ها
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ