کد خبر: ۱۱۰۱۱۳
۱۵:۲۵ - ۱۳۹۹/۱/۹

بختیاری به نامه فرابورس پاسخ داد

ردیابی سود و زیان معاملات ملکی بیمه رازی

مجید بختیاری، مدیرعامل بیمه رازی به نامه و ۹ پرسش سرپرست نظارت بر ناشران بازار پایه فرابورس در خصوص آثار مالی معاملات ملکی انجام‌شده با شرکت بیمه تجارت نو و همچنین قراردادهای اقاله املاک بیمه رازی پاسخ داد و اعلام کرد: ازآنجایی‌که تعدادی از قراردادها در تاریخ ۷ اسفند و برخی در تاریخ ۲۱ اسفندماه تنظیم و منعقدشده است جمع‌آوری مدارک و مستندات خواسته‌شده زمان‌بر شده است
ردیابی سود و زیان معاملات ملکی بیمه رازی

به گزارش دنیای بانک و بیمه، متن نامه زهرا زارع،  سرپرست نظارت بر ناشران بازار پایه به مدیرعامل بیمه رازی به شرح زیر است:
۱. با توجه به سطح اهمیت مبلغ کل قراردادهای اقاله شده و آثار سود و زیانی معاملات مذکور بر صورت‌های مالی، ضروری است نسبت به تکمیل فرم نقل‌وانتقال دارایی‌های ثابت اقدام شود و اطلاعات مربوط به اقاله قراردادها، واگذاری مجدد ملک مشهد به شرکت بیمه تجارت نو، تمدید قرارداد مربوط به واگذاری ملک اهواز و آثار سود و زیانی قراردادهای مذکور پیوست اطلاعیه قرار گیرد.
۲. اطلاعات مربوط به مبلغ اولیه قرارداد فروش هر ملک، مبلغ مربوط به تمدید قراردادها، مبالغ دریافتی، مبالغ مربوط به بهای تمام‌شده، استهلاک انباشته، سود حاصل از هر قرارداد، درآمد بهره شناسایی‌شده بایت هر ملک از زمان انعقاد قرارداد به تفکیک سال، مبلغ مربوط به فروش مجدد یا تمدید قرارداد به‌صورت کامل به تفکیک هر قرارداد و در قالب جدول تهیه و پیوست اطلاعیه قرار گیرد.
۳. با توجه به اینکه قرارداد فروش ملک مشهد در تاریخ ۰۷/۱۲/۱۳۹۸ منعقدشده است، علت تأخیر ۲۲ روزه در افشای اطلاعات تشریح شود.
۴. گزارش کارشناسی ملک مشهد پیوست اطلاعیه قرار نگرفته است.
۵. با توجه به مبلغ واگذاری ملک مشهد دلایل عدم برگزاری مزایده جهت فروش ملک مذکور تشریح شود.
۶. آیا فروش املاک مستحدثه بر روی عرصه اوقافی آستان قدس رضوی، مخاطرات و تعهداتی را برای شرکت در آینده ایجاد خواهد نمود؟
۷. تاریخ انعقاد اقاله نامه هیچ‌یک از املاک مشخص نیست، همچنین ضروری است تصویر کامل اقاله نامه‌ها و قرارداد فروش ملک اهواز پیوست اطلاعیه قرار گیرد.
۸. علت کاهش مبلغ فروش ملک اهواز به میزان ۲۰۰.۳۳ میلیون ریال چیست؟
۹. با توجه به اقاله املاک زنجان، مشهد و ارومیه و فروش ملک اهواز، آیا مطالبات از شرکت مسکن‌سازان بهشت پویا تصفیه‌شده است؟
پاسخ مدیرعامل بیمه رازی

آثار سود و زیان معاملات ملکی

مصوبه هیئت‌مدیره بیمه رازیارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ