کد خبر: ۱۱۰۱۷۴
۱:۱۱ - ۱۳۹۹/۱/۱۲

کارنامه بیمه گران زیر ذره‌بین دنیای بیمه

بیمه نوین؛ حق بیمه ۱۹ درصد قد کشید

دنیای بیمه: بیمه نوین به مدیریت حسین کریم‌خان زند سال گذشته را چگونه پشت سر گذاشت و سیاست این شرکت در سال جدید برای توسعه بازار و سهم خود در جهت افزایش حق بیمه تولیدی چه خواهد بود؟ آیا تغییری در پرتفوی بیمه گری این شرکت ایجاد خواهد شد؟ در حال حاضر سهم بیمه‌های زندگی از کل پرتفوی بیمه نوین در سالی که گذشت، ۲۰ درصد برآورد شده است؛ اما امسال چه اتفاقی قرار است رخ دهد؟
بیمه نوین؛ حق بیمه ۱۹ درصد قد کشید

به گزارش دنیای بانک و بیمه،حق بیمه تولیدی شرکت بیمه نوین در پایان سال ۱۳۹۸ با رشدی ۲۸ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل به رقم ۹ هزار و ۸۹۴ میلیارد و ۹۸۷ میلیون ریال رسیده است. از کل حق بیمه تولیدی شرکت  بیمه نوین در مدت یادشده ۱۹ درصد در رشته بیمه شخص ثالث و حوادث راننده، ۲۰ درصد مربوط به رشته‌های بیمه زندگی، ۳۶ درصد متعلق به رشته بیمه درمان و ۲۴ درصد متعلق به سایر رشته‌ها بوده است.

شرکت  بیمه نوین در پایان سال ۱۳۹۸ بالغ‌بر ۶ هزار و ۷۷ میلیارد و ۸۶۴ میلیون ریال خسارت به بیمه‌گذاران خود پرداخت کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۶۹ درصد افزایش را نشان می‌دهد. سهم رشته بیمه شخص ثالث و حوادث راننده از کل خسارت پرداخت‌شده توسط شرکت  بیمه نوین در سال گذشته ۱۹ درصد، سهم بیمه درمان ۴۷ درصد، سهم بیمه زندگی ۱۰ درصد و سهم سایر رشته‌های بیمه هم ۲۴ ارزیابی شده است.

ارزیابی دنیای بیمه: کارنامه بیمه گری شرکت  بیمه نوین در سال گذشته که هم‌اکنون مدیریت آن را حسین کریم‌خان زند بر عهده دارد، نشان می‌دهد که حق بیمه تولیدی این شرکت ۲۸ درصد و خسارت پرداخت‌شده هم ۶۹ درصد رشد کرده و نسبت خسارت به حق بیمه تولیدی از ۴۷ درصد در پایان سال ۱۳۹۷ با ۱۵ واحد درصد افزایش به ۶۱ درصد در پایان سال ۱۳۹۸ رسیده است.

 

 ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ