کد خبر: ۱۱۰۱۷۸
۱۴:۳۴ - ۱۳۹۹/۱/۱۴

میراث صلاحی نژاد برای دلفراز

رشد ۸۵ درصدی پرتفوی بیمه ملت در سال ۹۸

دنیای بیمه: شرکت بیمه ملت در حالی در بهمن ماه سال گذشته با تغییر مدیرعامل مواجه شد و علی صلاحی‌نژاد جای خود را به اسماعیل دلفراز داد که میرات صلاحی‌نژاد برای مدیرعامل فعلی این شرکت رشد ۸۵ درصدی حق بیمه تولیدشده در سال ۱۳۹۸ نسبت به سال ۱۳۹۷ بود، آنهم در شرایطی که رشد خسارت بیمه ملت در پایان سال گذشته نسبت به سال قبل آن تنها ۵۸ درصد افزایش داشته است.
رشد ۸۵ درصدی پرتفوی بیمه ملت در سال ۹۸

به گزارش دنیای بانک و بیمه، حق بیمه تولیدی شرکت بیمه ملت در پایان سال ۱۳۹۸ با رشدی ۸۵ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل به رقم ۱۴ هزار و ۴۸۳ میلیارد و ۹۳۲ میلیون ریال رسیده است. از کل حق بیمه تولیدی شرکت بیمه ملت در مدت یادشده ۱۹ درصد در رشته بیمه شخص ثالث و حوادث راننده، ۱۵ درصد مربوط به رشته‌های بیمه زندگی، ۲۶ درصد متعلق به رشته بیمه درمان و ۳۷ درصد متعلق به سایر رشته‌ها بوده است.

شرکت بیمه ملت در پایان سال ۱۳۹۸ بالغ بر ۸ هزار و ۳۲ میلیارد و ۳۱۴ میلیون ریال خسارت به بیمه‌گذاران خودپرداخت کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۵۸ درصد افزایش را نشان می‌دهد. سهم رشته بیمه شخص ثالث و حوادث راننده از کل خسارت پرداخت‌شده توسط شرکت بیمه ملت در سال گذشته ۳۲ درصد، سهم بیمه درمان ۳۷ درصد، سهم بیمه زندگی ۷ درصد و سهم سایر رشته‌های بیمه هم ۲۲ ارزیابی‌شده است.

ارزیابی دنیای بیمه: کارنامه بیمه گری شرکت بیمه ملت در سال گذشته که هم‌اکنون مدیریت آن را اسماعیل دلفراز بر عهده دارد، نشان می‌دهد که حق بیمه تولیدی این شرکت ۸۵ درصد و خسارت پرداخت‌شده هم ۵۸ درصد رشد کرده و نسبت خسارت به حق بیمه تولیدی از ۶۵ درصد در پایان سال ۱۳۹۷ با ۱۰ واحد درصد کاهش به ۵۵ درصد در پایان سال ۱۳۹۸ رسیده است.

 

 

 ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ