کد خبر: ۱۱۰۱۷۹
۱۵:۱۸ - ۱۳۹۹/۱/۱۴

کارنامه ابراهیم کاردگر در سالی که گذشت

جهش بیمه دانا با کاهش نسبت خسارت

دنیای بیمه: ابراهیم کاردگر، مدیرعامل شرکت بیمه دانا موفق شده تا در سال ۱۳۹۸ نه تنها حق بیمه تولیدی این شرکت را ۵۱ درصد افزایش دهد، بلکه کارنامه او نشان می دهد که نسبت خسارت به حق بیمه تولیدی بیمه دانا در سالی که گذشت نسبت به سال ۱۳۹۷ با ۱۰ پله بهبود به ۵۷ درصد رسیده است. کاردگر از یک سو تلاش دارد تا فاصله بیمه دانا با شرکت های دیگر بیشتر کند و از سوی دیگر به جایگاه بالاتر و سهم بیشتر از بازار بیمه دست پیدا کند و از این جهت افزایش سرمایه بیمه دانا یک ضرورت و سکوی پرش به حساب خواهد آمد.
جهش بیمه دانا با کاهش نسبت خسارت

به گزارش دنیای بانک و بیمه،حق بیمه تولیدی شرکت بیمه دانا در پایان سال ۱۳۹۸ با رشدی ۵۱ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل به رقم ۴۷ هزار و ۵۱۰ میلیارد و ۷۷۵ میلیون ریال رسیده است. از کل حق بیمه تولیدی شرکت  بیمه دانادر مدت یادشده ۴۳ درصد در رشته بیمه شخص ثالث و حوادث راننده، ۹ درصد مربوط به رشته‌های بیمه زندگی، ۳۲ درصد متعلق به رشته بیمه درمان و ۱۷ درصد متعلق به سایر رشته‌ها بوده است.

شرکت  بیمه دانادر پایان سال ۱۳۹۸ بالغ بر ۲۷ هزار و ۲۳۳ میلیارد و ۹۰۹ میلیون ریال خسارت به بیمه‌گذاران خود پرداخت کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۳۰ درصد افزایش را نشان می‌دهد. سهم رشته بیمه شخص ثالث و حوادث راننده از کل خسارت پرداخت‌شده توسط شرکت  بیمه دانادر سال گذشته ۳۵ درصد، سهم بیمه درمان ۴۶ درصد، سهم بیمه زندگی ۷ درصد و سهم سایر رشته‌های بیمه هم ۱۱ ارزیابی شده است.

ارزیابی دنیای بیمه: کارنامه بیمه گری شرکت  بیمه دانادر سال گذشته که هم‌اکنون مدیریت آن را ابراهیم کاردگر بر عهده دارد، نشان می‌دهد که حق بیمه تولیدی این شرکت ۵۱ درصد و خسارت پرداخت‌شده هم ۳۰ درصد رشد کرده و نسبت خسارت به حق بیمه تولیدی از ۶۷ درصد در پایان سال ۱۳۹۷ با ۱۰ پله بهبود  به ۵۷ درصد در پایان سال ۱۳۹۸ رسیده است.

 ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ