کد خبر: ۱۱۰۱۸۰
۱۹:۱۳ - ۱۳۹۹/۱/۱۴

میوه ثبات مدیریت معصوم ضمیری را ببینید

دست برتر بیمه پاسارگاد در بیمه زندگی

دنیای بیمه: بیمه پاسارگاد نماد ثبات در مدیریت و تمرکز فعالانه در فروش بیمه های زندگی است. شرکتی که در طی سال های مدیریت معصوم ضمیری، اولویت خود را در متمایز نشان دادن مزیت های بیمه زندگی پاسارگاد قرار داده و در سایر رشته های بیمه ای پرریسک هم ملاک این شرکت حفظ تعادل ریسک بین رشته هاست و ظاهرا تصمیم به رقابت در رشته هایی چون بیمه درمان با سایر شرکت های فعال بیمه ای ندارد. رشد ۴۲ درصدی حق بیمه تولیدی و سهم ۶۴ درصدی بیمه های زندگی میوه ثبت مدیریت و استراتژی بیمه پاسارگاد است.
دست برتر بیمه پاسارگاد در بیمه زندگی

به گزارش دنیای بانک و بیمه، حق بیمه تولیدی شرکت بیمه پاسارگاد در پایان سال ۱۳۹۸ با رشدی ۴۲ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل به رقم ۳۲ هزار و ۶۳۱ میلیارد و ۸۹۸ میلیون ریال رسیده است.از کل حق بیمه تولیدی شرکت بیمه پاسارگاد در مدت یادشده ۱۸ درصد در رشته بیمه شخص ثالث و حوادث راننده، ۶۴ درصد مربوط به رشته‌های بیمه زندگی، ۷ درصد متعلق به رشته بیمه درمان و ۱۲ درصد متعلق به سایر رشته‌ها بوده است.

شرکت بیمه پاسارگاد در پایان سال ۱۳۹۸ بالغ بر ۹ هزار و ۲۸۹ میلیارد و ۳۳۳ میلیون ریال خسارت به بیمه‌گذاران خود پرداخت کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۴ درصد افزایش را نشان می‌دهد. سهم رشته بیمه شخص ثالث و حوادث راننده از کل خسارت پرداخت‌شده توسط شرکت بیمه پاسارگاد در سال گذشته ۴۷ درصد، سهم بیمه درمان ۱۵ درصد، سهم بیمه زندگی ۲۴ درصد و سهم سایر رشته‌های بیمه هم ۱۴ ارزیابی شده است.

ارزیابی دنیای بیمه: کارنامه بیمه گری شرکت بیمه پاسارگاد در سال گذشته که هم‌اکنون مدیریت آن را معصوم ضمیری بر عهده دارد، نشان می‌دهد که حق بیمه تولیدی این شرکت ۴۲ درصد و خسارت پرداخت‌شده هم ۲۴ درصد رشد کرده و نسبت خسارت به حق بیمه تولیدی از ۳۳ درصد در پایان سال ۱۳۹۷ با -۴ واحد درصد تغییر به ۲۸ درصد در پایان سال ۱۳۹۸ رسیده است.

 

 ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ