کد خبر: ۳۸۸۲۲
۱۶:۴۲ - ۱۳۹۶/۴/۲۷

هر سهم به پرداخت ۱۷۵۰ تومان

در جریان عرضه اولیه ۴۷.۵ میلیون سهم شرکت "به پرداخت ملت" در روزجاری هر سهم این شرکت ۱۷۵۰ تومان کشف قیمت شد. گفتنی است : شرکت به پرداخت ملت در بخش "کامپیوتر و فعالیت های مربوط به آن" گروه و طبقه "مشاوره مربوط به نرم افزار و عرضه نرم افزار" در فهرست نرخ‌های بازار دوم و در نماد "پرداخت" به شیوه ثبت سفارش جهت کشف قیمت عرضه اولیه خواهد شد.
هر سهم به پرداخت ۱۷۵۰ تومان

به گزارش پایگاه خبری دنیای بانک، نخستین عرضه اولیه امسال بازار سرمایه امروز در بورس اوراق بهادار برگزار و هر سهم این شرکت 1750 تومان در تالار شیشه‌ای کشف قیمت شد.

بر اساس این گزارش در این عرضه اولیه 47 میلیون و 500 هزار سهم این شرکت در حالی امروز از سوی شرکت گروه فن آوران هوشمند بهسازان به عنوان پانصد و نهمین شرکت پذیرفته شده به روش ثبت سفارش و توسط کارگزاری بانک ملت در بورس انجام شد که حداکثر سهمیه برای هر کد حقیقی و حقوقی 2 هزار سهم تعیین شده بود.

این گزارش می‌افزاید: به پرداخت ملت با سرمایه 95 میلیارد تومانی که بزرگترین شرکت تجارت الکترونیک و تنها شرکت ایرانی حاضر در بین 25 شرکت برتر دنیا و از زیرمجموعه‌های وابسته به بانک ملت است، سود هر سهم سال مالی جاری را با 111 درصد افزایش نسبت به سود قبل، 2672 ریال اعلام کرده است.

گفتنی است : شرکت به پرداخت ملت در بخش "کامپیوتر و فعالیت های مربوط به آن" گروه و طبقه "مشاوره مربوط به نرم افزار و عرضه نرم افزار" در فهرست نرخ‌های بازار دوم و در نماد "پرداخت" به شیوه ثبت سفارش جهت کشف قیمت عرضه اولیه خواهد شد.ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ