کد خبر: ۷۴۱۷۳
۱۵:۵۷ - ۱۳۹۷/۲/۳۰

ایجاد شورای عالی تبلیغات در توسعه تعاون
مدیرعامل بانک توسعه تعاون:

ایجاد شورای عالی تبلیغات در توسعه تعاون

حجت‌الله مهدیان،مدیرعامل بانک توسعه تعاون در نشست با اداره کل روابط عمومی به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی با اشاره به ایجاد شورای عالی تبلیغات در بانک افزود: معرفی چهره بانک به شکل صحیح و انجام تبلیغات منسجم و یکدست ازجمله وظایف روابط عمومی به شمار می‌آید.

به گزارش پایگاه خبری دنیای بانک، به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی مدیرعامل بانک توسعه تعاون در نشستی صمیمی با کارکنان این امور این روز را به همکاران روابط عمومی تبریک گفت.

حجت‌الله مهدیان در این نشست با تأکید بر اهمیت جایگاه روابط عمومی در سازمان خاطرنشان کرد: روابط عمومی چشم و گوش سازمان به شمار می‌آید و امروزه با گسترش ارتباطات در حوزه‌های مختلف ازجمله رسانه‌های مختلف و دایره مشتریان وظیفه خطیری در جهت برقراری ارتباط صحیح و مناسب با مشتریان و جامعه هدف به عهده روابط عمومی می‌باشد.

مدیرعامل با اشاره به تکریم مشتریان و ترویج بانکداری با مشارکت خرد جمعی که ازجمله راهبردهای امسال بانک به شمار می‌آید افزود: روابط عمومی در کمک به پیاده‌سازی از طریق فرهنگ‌سازی و همچنین تبلیغات می‌تواند بانک را در دستیابی به اهداف خودیاری نماید.

مهدیان همچنین به ایجاد شورای عالی تبلیغات در بانک اشاره نمود و افزود: معرفی چهره بانک به شکل صحیح و انجام تبلیغات منسجم و یکدست ازجمله وظایف روابط عمومی به شمار می‌آید.

 ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ