کد خبر: ۷۹۱۶۶
۱۰:۵۹ - ۱۳۹۷/۴/۱۳

بیمه کوثر گواهینامه ISO۹۰۰۱:۲۰۱۵ گرفت
از شرکت IMQ ایتالیا؛

بیمه کوثر گواهینامه ISO۹۰۰۱:۲۰۱۵ گرفت

شرکت بیمه‌‌کوثر موفق به پیاده‌‌سازی سیستم مدیریت کیفیت ISO۹۰۰۱:۲۰۱۵ در تمامی حوزه‌های فعالیت شرکت و اخذ گواهینامه معتبر از شرکت IMQ ایتالیا شد.

به گزارش پایگاه خبری دنیای بانک، بر اساس اعلام مسعود طاهری، مدیر سیستم‌ها و تطبیق مقررات معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی بیمه‌کوثر؛ این شرکت با تلاش‌های مداوم و متعهدانه مدیران و کارکنان خود به‌منظور پیاده‌سازی کامل استانداردها و بهبود فرایندها و نیز کنترل و پایش مداوم آن‌ها، موفق شد استاندارد ISO9001 ویرایش سال ۲۰۰۸ را به ویرایش ۲۰۱۵ ارتقا دهد.

طاهری تاکیدکرد: در ویرایش جدید این استاندارد توجه به مدیریت ریسک نقش محوری داشته است.

وی با بیان اینکه پذیرش سیستم مدیریت کیفیت برای شرکت یک تصمیم استراتژیک است، گفت: پیاده‌سازی سیستم مدیریت کیفیت به بهبود عملکرد کلی شرکت کمک می‌کند.

مدیر سیستم‌ها و تطبیق مقررات بیمه‌کوثر افزود: ارایه محصولات و خدمات مطابق با نیازهای مشتری، رعایت آیین‌نامه‌ها و ابلاغیه‌های مبادی ذی‌ربط،  تسهیل فرصت‌هایی برای افزایش رضایت مشتری، پرداختن به ریسک‌ها و فرصت‌های مرتبط با محیط و اهداف شرکت و نیز بررسی انطباق فعالیت‌های شرکت با استاندارد یادشده ازجمله مسایل ضروری برای پیاده‌سازی سیستم مدیریت کیفیت است.

مسعود طاهری خاطرنشان‌کرد: پیش از این، شرکت بیمه‌کوثر موفق به اخذ گواهینامه‌های بین‌المللی استاندارد  ISO10002 (راهنمایی برای رسیدگی به شکایات مشتریان)،ISO10004   (راهنمایی برای سنجش رضایت مشتریان) و ISO10015  (مدیریت کیفیت آموزش) شده بودبرچسب ها
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ