کد خبر: ۷۹۲۳۵
۱۶:۱۲ - ۱۳۹۷/۴/۱۳

مساعدت مالی بانک رفاه به آزادسازی زندانیان

مساعدت مالی بانک رفاه به آزادسازی زندانیان

بانک رفاه کارگران در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی و با هدف حمایت از زندانیان نیازمند، یک فقره چک به مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال به ستاد دیه کشور اهدا کرد.

به گزارش پایگاه خبری دنیای بانک، به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران؛ محمد علی سهمانی در مراسمی که به همین منظور برگزار شد، کمک مالی بانک را که از محل کمک های کارکنان بانک رفاه جمع آوری شده بود طی یک فقره چک ۵۰۰ میلیون ریالی به سید اسدالله جولایی مدیرعامل ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند اهدا کرد.

مدیرعامل بانک رفاه در این مراسم با ابراز خرسندی از حمایت بانک رفاه  از این نهاد مردمی، اظهار داشت: بانک رفاه همواره در حوزه مسئولیت های اجتماعی فعال بوده و تلاش کرده است در حوزه های مختلف حضور فعال داشته باشد.

سهمانی در ادامه افزود: بانک رفاه بنا دارد در آینده میزان حمایت ها و کمک های خود از این ستاد مردمی و خیریه را به لحاظ کمی و کیفی افزایش دهد.

جولایی مدیرعامل ستاد دیه در این مراسم با قدردانی از کمک های بانک رفاه به این نهاد اظهارداشت: نظام بانکی به ویژه بانک رفاه همواره یاور و حامی ستاد دیه بوده و نقش شایانی در آزادسازی زندانیان نیازمند ایفا کرده است.

وی با تشریح عملکرد ستاد دیه طی سالهای اخیر تصریح کرد: این ستاد وابستگی به دولت ندارد و تمامی درآمدهای آن از سوی سازمان های مسئولیت پذیر اجتماعی و شهروندان خیر حاصل می شود.

جولایی با بیان اینکه این ستاد تاکنون ۱۱۴ هزار نیازمند را از بند رهانیده، گفت: ستاد دیه طی دو دهه گذشته تلاش ویژه ای داشته تا علاوه بر حمایت از زندانیان، شرایطی فراهم سازد تا پیش از وقوع حادثه نیز بتوان به افراد نیازمند و گرفتار حوادث یاری رساند.برچسب ها
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ