کد خبر: ۷۹۲۳۹
۱۶:۴۳ - ۱۳۹۷/۴/۱۳

کاهش قیمت انواع سکه و طلا
امروز ۱۳ تیرماه:

کاهش قیمت انواع سکه و طلا

قیمت سکه طرح جدید در بازار آزاد امروز ۱۳ تیرماه ۹۷ و تا لحظه تنظیم این خبر با کاهش ۸۶ هزار تومانی ۲ میلیون و ۸۷۰ هزار تومان معامله شد. هر قطعه سکه طرح قدیم ۵۰ هزار تومان کاهش داشت و ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان قیمت خورد. هر قطعه نیم سکه با کاهش ۲۵ هزار تومانی ۱ میلیون و ۴۰۵ هزار تومان و هر قطعه ربع سکه بهار آزادی نیز با کاهش ۱۰ هزار تومانی ۷۴۰ هزار تومان رد و بدل شد.

به گزارش پایگاه خبری دنیای بانک، قیمت سکه طرح جدید در بازار آزاد امروز 13 تیرماه ۹۷ و تا لحظه تنظیم این خبر با کاهش 86 هزار تومانی 2 میلیون و 870 هزار تومان معامله شد. هر قطعه سکه طرح قدیم 50 هزار تومان کاهش داشت و 2 میلیون و 700 هزار تومان قیمت خورد. هر قطعه نیم سکه با کاهش 25 هزار تومانی 1 میلیون و 405 هزار تومان و هر قطعه ربع سکه بهار آزادی نیز با کاهش 10 هزار تومانی 740 هزار تومان رد و بدل شد.

بازار طلا نیز با کاهش قیمت مواجه بود به طوریکه هر مثقال طلا با کاهش 25 هزار و 500 تومانی 1 میلیون و 15 هزار تومان و هر گرم طلای 18 عیار نیز با کاهش 5 هزار و 800 تومانی 234 و 330 تومان معامله گردید.
 
این در حالی است که بانک مرکزی نرخ ۳۹ ارز را برای امروز اعلام کرد که طی آن نرخ ۳۵ ارز از جمله دلار، یورو و پوند نسبت به روز سه شنبه افزایش و قیمت ۳ واحد پولی دیگر کاهش یافت؛ نرخ افغانی افغانستان نیز ثابت بود. بر این اساس نرخ هر دلار آمریکا برای امروز (چهارشنبه سیزدهم تیرماه) با ۷۰ ریال افزایش نسبت به روز گذشته ۴۲ هزار و ۷۷۰ ریال قیمت خورد. همچنین نرخ هر پوند انگلیس با ۳۹۸ ریال افزایش نسبت به روز سه شنبه ۵۶ هزار و ۴۶۷ ریال و هر یورو نیز با ۲۱۴ ریال رشد در مدت مشابه ۴۹ هزار و ۸۸۷ ریال ارزش‌گذاری شد.
 
 
 


ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ