کد خبر: ۷۹۳۹۹
۱۳:۲۸ - ۱۳۹۷/۴/۱۶

تامین مالی احداث ۵فضای آموزشی در کرمانشاه
با سفر مدیران عامل بانکهای ملی، سپه و صنعت و معدن به کرمانشاه صورت گرفت؛

تامین مالی احداث ۵فضای آموزشی در کرمانشاه

تامین مالی احداث ۵ باب فضای آموزشی در مناطق زلزله زده و اهدای یک دستگاه سی تی آنژیو گرافی به دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از سوی بانکهای دولتی کشور صورت گرفت.

به گزارش پایگاه خبری دنیای بانک، بر اساس تفاهم نامه فیمابین بانکهای ملی، سپه و صنعت و معدن با استانداری ، دانشگاه علوم پزشکی و سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان کرمانشاه تجهیز 5 باب فضای آموزشی در مناطق زلزله زده و خرید یک دستگاه سی تی آنژیوگرافی انجام خواهد گرفت.

بر اساس این تفاهم نامه 5 باب فضای آموزشی شامل دو هنرستان 15 کلاسه پسرانه و دخترانه در سرپل ذهاب ، یک دبیرستان 12 کلاسه در قصر شیرین، یک مدرسه 6 کلاسه در ثلاث باباجانی، یک مدرسه 9 کلاسه دربان مزاران شهرستان دالاهو به مبلغ 12 میلیارد تومان از سوی بانکهای صنعت و معدن، ملی و سپه به عنوان نمایندگان بانکهای دولتی برای مناطق زلزله زده استان کرمانشاه تخصیص پیدا کردکه هم اکنون در حال اجرا می باشد .
بر اساس این گزارش صبح امروز شنبه 16 تیرماه، حسین‌زاده، چغازردی و افخمی مدیران عامل بانک های ملی، سپه و صنعت و معدن در سفری یک روزه به استان کرمانشاه از مناطق زلزله زده شهرستان های سرپل ذهاب و قصر شیرین بازدید و در جریان آخرین وضعیت و پیشرفت ساخت فضای های آموزشی تامین مالی شده از سوی این بانکها قرار گرفتند.
هم چنین بر اساس این تفاهم نامه ، یک دستگاه سی تی آنژیوگرافی نیز با مشخصات 256 اسلایس به مبلغ 11 میلیارد تومان خریداری و در اختیار دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه قرارخواهد گرفت.
قرار است در جلسه‌ای که عصر امروز در استانداری استان کرمانشاه و با حضور استاندار ، نمایندگان استان کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی و مدیران عامل بانکهای ملی ، سپه و صنعت و معدن به نمایندگی از بانکهای دولتی برگزار می‌شود، پیشرفت احداث فضاهای آموزشی و هم چنین اهدای دستگاه سی تی آنژیوگرافی به دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه مورد بررسی قرار گیرد .ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ