کد خبر: ۷۹۴۰۳
۱۳:۳۵ - ۱۳۹۷/۴/۱۶

دستورات کرباسیان برای کاهش هزینه ها
طی بخشنامه ای ابلاغ شد؛

دستورات کرباسیان برای کاهش هزینه ها

طی بخشنامه ای به مجموعه وزارت اقتصاد و سازمان ها و شرکت های زیر مجموعه، در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی، برنامه کاهش هزینه های اداری و پشتیبانی آنها ابلاغ شد.

به گزارش پایگاه خبری دنیای بانک، در بخشنامه ای که توسط مسعود کرباسیان، وزیر اقتصاد به کلیه روسا و مدیران عامل سازمان ها، بیمه ها، بانک و شرکت های زیر مجموعه وزارت اقتصاد در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی، برنامه کاهش هزینه های اداری و پشتیبانی ابلاغ شده است، آنها، به عنوان مسئول حسن اجرای بخشنامه  معرفی شده اند که می بایست گزارش اجرای بخشنامه را به وزیر اقتصاد ارایه کنند.

در بخشنامه ابلاغی وزیر اقتصاد آمده است: نظر به شرایط اقتصادی کشور و در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و اجرای اوامر رییس جمهور، مقتضی است، برنامه کاهش هزینه های اداری و پشتیبانی را در آن دستگاه در دستور کار قرار داده و گزارش اقدامات بعمل آمده و نتایج حاصله را ارایه کنید.

بخشنامه وزیر اقتصاد، مدیریت بهینه انرژی و کاهش 30 درصدی هزینه های آب و برق در سالجاری (نسبت به سال گذشته)، ضمن بهره گیری از سیستم های نوین از جمله نصب دتکتور و سنسورهای روشنایی و سیستم های عملکرد اتوماتیک روی شیرهای آب، تنظیم بهینه درجه حرارت سیستم های گرمایشی و سرمایشی و استقرار برنامه زمانی مناسب برای سیستم های روشنایی طی روز را به عنوان بخشی از اقدامات مهم در راستای تحقق دستورات رییس جمهور و صرفه جویی در مصرف انرژی مورد تاکید قرار داده است.

کاهش 50 درصدی ماموریت های خارجی نسبت به سال گذشته، ممنوعیت تهیه بلیط هواپیما با درجه تجاری و بالاتر در کلیه رده های مدیریتی و اجرایی و عدم افزایش مبالغ پاداش تخصیصی در سال جاری (نسبت به مبلغ کل پاداش سال گذشته) از جمله موارد مورد تاکید در بخشنامه وزیر اقتصاد است.

بخشنامه وزیر اقتصاد در خاتمه خطاب به روسا و مدیران عامل سازمان ها و شرکت های زیر مجموعه یادآور   می شود: مسئولیت حسن اجرای این بخشنامه به عهده جنابعالی بوده و چنانچه در موارد خاص، ترتیبات دیگری مد نظر باشد، ضروری است پس از هماهنگی با اینجانب اقدام شود./ شاداارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ