کد خبر: ۷۹۴۲۵
۱۶:۱۰ - ۱۳۹۷/۴/۱۶

قیمت انواع سکه و طلا در بازار
در اولین روز کاری هفته:

قیمت انواع سکه و طلا در بازار

قیمت سکه طرح جدید در بازار آزاد امروز ۱۶ تیرماه ۹۷ و تا لحظه تنظیم این خبر با افزایش ۶ هزار تومانی ۲ میلیون و ۸۸۹ هزار تومان معامله شد. هر قطعه سکه طرح قدیم ۶۰ هزار تومان افزایش داشت و ۲ میلیون و ۶۸۰ هزار تومان قیمت خورد. هر قطعه نیم سکه با افزایش ۳۵ هزار تومانی ۱ میلیون و ۳۸۵ هزار تومان و هر قطعه ربع سکه بهار آزادی نیز با کاهش ۵ هزار تومانی ۷۱۵ هزار تومان رد و بدل شد.

به گزارش پایگاه خبری دنیای بانک، قیمت سکه طرح جدید در بازار آزاد امروز 16 تیرماه 97 و تا لحظه تنظیم این خبر با افزایش 6 هزار تومانی 2 میلیون و 889 هزار تومان معامله شد. هر قطعه سکه طرح قدیم 60 هزار تومان افزایش داشت و 2 میلیون و 680 هزار تومان قیمت خورد. هر قطعه نیم سکه با افزایش 35 هزار تومانی 1 میلیون و 385 هزار تومان و هر قطعه ربع سکه بهار آزادی نیز با کاهش 5 هزار تومانی 715 هزار تومان رد و بدل شد.

بازار طلا نیز با کاهش قیمت مواجه بود به طوریکه هر مثقال طلا با کاهش 10 هزار و 400 تومانی 1 میلیون و 18 هزار تومان و هر گرم طلای 18 عیار نیز با کاهش 2 هزار و 400 تومانی 235 هزار تومان معامله گردید.
این در حالی است که بانک مرکزی نرخ ۳۹ ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ ۳۵ ارز از جمله دلار، یورو و پوند نسبت به روز پنج شنبه افزایش و قیمت ۳ واحد پولی دیگر کاهش یافت؛ نرخ لیر سوریه نیز ثابت بود. براساس اعلام بانک مرکزی نرخ هر دلار آمریکا برای امروز (شنبه شانزدهم تیرماه) با ۸۰ ریال افزایش نسبت به آخرین روز کاری هفته گذشته ۴۲ هزار و ۹۳۰ ریال قیمت خورد. همچنین نرخ هر پوند انگلیس با ۳۹۷ ریال افزایش نسبت به روز پنج شنبه  ۵۷ هزار و ۶۱ ریال و هر یورو نیز با ۵۰۱ ریال رشد در مدت مشابه ۵۰ هزار و ۴۶۳ ریال ارزش‌گذاری شد.
 
 
 ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ