کد خبر: ۷۹۵۲۷
۱۵:۵۷ - ۱۳۹۷/۴/۱۷

به‌پرداخت ملت ۱۴۵ میلیارد تومانی شد

به‌پرداخت ملت ۱۴۵ میلیارد تومانی شد

در مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت به‌پرداخت ملت با افزایش سرمایه ۵۳ درصدی معادل ۵۰ میلیارد تومان موافقت شد به طوری که سرمایه این شرکت به ۱۴۵ میلیارد تومان خواهد رسید.

به گزارش پایگاه خبری دنیای بانک، به نقل از روابط عمومی شرکت به‌پرداخت ملت، دیروز شنبه ۱۶ تیر ماه سال ۹۷ مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت با هدف افزایش سرمایه و تغییر اساسنامه با حضور محمدعلی ترابیان مدیرعامل شرکت به‌پرداخت ملت، داریوش روحی معاون مالی اداری هلدینگ بانک ملت، شهریار خلیلی نماینده سرمایه‌گذاری توسعه معین ملت، امید صباغ نماینده ساختمانی ملت، حمیدرضا کردلویی معاون مالی اداری شرکت به‌پرداخت ملت و نماینده سازمان بورس برگزار شد.

قابل ذکر است اهم برنامه های در جریان به منظور تحقق اهداف افزایش سرمایه شرکت، نوسازی پایانه های قدیمی به تعداد ۲۲۰ هزار دستگاه، مدل سازی سویچ قدیمی و جایگزینی آن، توسعه و باسازی دستگاه های پوز مستقر در ۳۵۰۰ جایگاه سوخت، تامین جریان نقدینگی و سرمایه در گردش شرکت بود.
 
بر اساس این گزارش، مجمع رای به افزایش سرمایه ۵۳درصدی برابر با ۵۰ میلیارد تومان داد که در نتیجه سرمایه ۹۵ میلیارد تومانی شرکت به پرداخت ملت با این افزایش سرمایه که از محل مطالبات و آورده نقدی سهامداران تامین می شود به ۱۴۵ میلیارد تومان خواهد رسید.

 ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ