کد خبر: ۸۰۶۲۴
۱۶:۲۶ - ۱۳۹۷/۴/۱۹

ممنوع‌الخروج شدن فوتبالیست فوت شده واقعیت ندارد

ممنوع‌الخروج شدن فوتبالیست فوت شده واقعیت ندارد

رییس امور مالیاتی شهر و استان تهران خبر انتشار یافته در برخی رسانه ها در خصوص ممنوع الخروجی مرحوم هادی نوروزی به دلیل بدهی مالیاتی را تکذیب کرد.

به گزارش پایگاه خبری دنیای بانک، رییس امور مالیاتی شهر و استان تهران با تکذیب خبر ممنوع الخروجی مرحوم هادی نوروزی به دلیل بدهی مالیاتی گفت: علیرضا خوشوقت، مدیر کل امور مالیاتی شمال تهران که حوزه خاص ورزشکاران نیز در این اداره کل مستقر است، با خانم معصومه ابراهیم‌پور، همسر مرحوم هادی نوروزی و همچنین حمیدرضا گرشاسبی، سرپرست باشگاه پرسپولیس تماس گرفته و اعلام کرده اند که نامه ای مبنی بر ممنوع‌الخروجی هادی نوروزی به دلیل بدهی مالیاتی صادر نشده و این خبر کذب است.

محمدرضا نوری خاطرنشان کرد: نشر چنین اخبار کذبی صرفا منجر به شکل گیری شایعه در جامعه می شود و مسلما این شایعه موجبات ناراحتی هواداران تیم پرسپولیس را فراهم آورده است.

وی در خاتمه تاکید کرد: سازمان امور مالیاتی کشور از طریق قضایی موضوع این شایعه را پیگیری خواهد کرد و عاملان این شایعه باید پاسخگوی این حرکت نادرست خود باشند.

همچنین همسر مرحوم هادی نوروزی نیز اعلام نمودند که به خبرگزاری ها اطلاع داده اند که هیچ نامه ای از اداره مالیات مبنی بر ممنوع‌الخروجی مرحوم هادی نوروزی دریافت نکرده و این موضوع را تکذیب کرده اند.

 


ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ