کد خبر: ۸۱۴۸۴
۱۴:۴۷ - ۱۳۹۷/۵/۱

تحقق سود ۹۴ ریالی برای هر سهم
در بهار ۹۷ رقم خورد:

تحقق سود ۹۴ ریالی برای هر سهم "تاپ"

شرکت تجارت الکترونیک پارسیان"تاپ" در سه ماهه اول سال جاری برای هر سهم سود ۹۴ ریالی محقق کرد.

به گزارش پایگاه خبری دنیای بانک، شرکت تجارت الکترونیک پارسیان"تاپ" در سه ماهه اول سال جاری برای هر سهم سود 94 ریالی محقق کرد، در حالی که در مدت مشابه سال مالی گذشته سود هر سهم شرکت 105 ریال بوده و بدین ترتیب سود سهام شرکت در عملکرد بهار امسال با کاهش 10 درصدی مواجه شده است.

این شرکت در سه ماه اول امسال مبلغ 1934 میلیارد ریال به عنوان درآمدهای عملیاتی در حساب های خود ثبت کرده که نسبت به مدت مشابه سال مالی گذشته با رشد 9 درصدی همراه شده، همچنین سود خالص شرکت با 10 درصد افزایش به مبلغ 257 میلیارد و 627 میلیون ریال رسید.

بررسی های نشان می دهد که سرمایه این شرکت مبلغ 2732 میلیارد و 556 میلیون ریال است و شرکت در بهار سال جاری 1584 میلیارد ریال سود انباشته محقق کرده که نسبت به مدت مشابه سال مالی گذشته 4 درصد بیشتر شده است.

نگاهی به ترازنامه این شرکت در دوره یاد شده نشان می دهد که موجودی نقد شرکت با 81 درصد کاهش نسبت به مدت مشابه سال مالی گذشته به مبلغ 446 میلیارد و 89 میلیون ریال رسیده و در این مدت سرمایه گذاری های کوتاه مدت 14 درصد کاهش یافته و مبلغ 527 میلیارد و 309 میلیون ریال در این مورد به ثبت رسیده است.

همچنین جمع دارایی های شرکت که مبلغ 10 هزار و 955 میلیارد ریال اعلام شده، در مقایسه با مدت مشابه سال مالی قبل 12 درصد کمتر شده است.ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ