کد خبر: ۸۲۰۴۲
۱۶:۴۰ - ۱۳۹۷/۵/۹

نرخ انواع سکه در بازار ۹ مرداد

نرخ انواع سکه در بازار ۹ مرداد

قیمت سکه طرح جدید در بازار آزاد امروز سه شنبه ۹ مردادماه ۹۷ و تا لحظه تنظیم این خبر با ۶۴۷ هزار تومانی مواجه شد و ۳ میلیون و ۸۶۴ هزار تومان معامله شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با ۲۸۵ هزار تومان افزایش ۳ میلیون و ۷۲۶ هزار تومان دست به دست شد. هر قطعه نیم سکه بهار آزادی با ۶۰ هزار کاهش ۱ میلیون و ۹۹۰ هزار تومان و هر ربع سکه بهار آزادی نیز با ۲۰ هزار تومان افزایش ۱ میلیون و ۶۰ هزار تومان داد و ستد شد.

به گزارش پایگاه خبری دنیای بانک،  قیمت سکه طرح جدید در بازار آزاد امروز سه شنبه 9 مردادماه 97 و تا لحظه تنظیم این خبر با 647 هزار تومانی مواجه شد و 3 میلیون و 864 هزار تومان معامله شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با 285 هزار تومان افزایش 3 میلیون و 726 هزار تومان دست به دست شد. هر قطعه نیم سکه بهار آزادی با  60 هزار کاهش 1 میلیون و 990 هزار تومان و هر ربع سکه بهار آزادی نیز با 20 هزار تومان افزایش 1 میلیون و 60 هزار تومان داد و ستد شد.

در بازار طلا نیز هر گرم طلای 18 عیار نیز با کاهش 28 هزار و 620 تومانی 300 هزار و 130 تومان معامله گردید. هر مثقال طلا نیز با کاهش 111 هزار تومانی مواجه و 1 میلیون و 304 هزار تومان رد و بدل شد.
 
این در حالی است بانک مرکزی نرخ ۳۹ ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ ۳۴ ارز از جمله دلار، یورو و پوند نسبت به روز دوشنبه افزایش و قیمت ۴ واحد پولی دیگر کاهش یافت؛ نرخ لیر سوریه نیز ثابت ماند.
براساس اعلام بانک مرکزی نرخ هر دلار آمریکا برای امروز (سه شنبه نهم مردادماه) با ۲۰ ریال افزایش نسبت به روز گذشته ۴۴ هزار و ۷۰ ریال قیمت خورد. همچنین نرخ هر پوند انگلیس با ۱۲۲ ریال افزایش نسبت به روز دوشنبه ۵۷ هزار و ۸۳۳ ریال و هر یورو نیز با ۲۶۹ ریال رشد در مدت زمان مشابه ۵۱ هزار و ۵۹۶ ریال ارزش‌گذاری شد.ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ