کد خبر: ۸۲۱۱۶
۱۶:۳۹ - ۱۳۹۷/۵/۱۰

کاهش قیمت انواع سکه

کاهش قیمت انواع سکه

قیمت سکه طرح جدید در بازار آزاد امروز چهارشنبه ۱۰ مردادماه ۹۷ و تا لحظه تنظیم این خبر با کاهش ۴۰ هزار تومانی مواجه شد و ۳ میلیون و ۸۶۵ هزار تومان معامله شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با ۱۰۰ هزار تومان کاهش ۳ میلیون و ۶۵۱ هزار تومان دست به دست شد. هر قطعه نیم سکه بهار آزادی با ۲۰ هزار کاهش ۱ میلیون و ۹۸۰ هزار تومان و هر ربع سکه بهار آزادی نیز با ۳۰ هزار تومان افزایش ۱ میلیون تومان داد و ستد شد.

به گزارش پایگاه خبری دنیای بانک، قیمت سکه طرح جدید در بازار آزاد امروز چهارشنبه 10 مردادماه 97 و تا لحظه تنظیم این خبر با کاهش 40 هزار تومانی مواجه شد و 3 میلیون و 865 هزار تومان معامله شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با 100 هزار تومان کاهش 3 میلیون و 651 هزار تومان دست به دست شد. هر قطعه نیم سکه بهار آزادی با  20 هزار کاهش 1 میلیون و 980 هزار تومان و هر ربع سکه بهار آزادی نیز با 30 هزار تومان افزایش 1 میلیون تومان داد و ستد شد.

در بازار طلا نیز هر گرم طلای 18 عیار نیز با افزایش 2 هزار و 540 تومانی 301 هزار و 50 تومان معامله گردید. هر مثقال طلا نیز با  افزایش 10 هزار و 800 تومانی مواجه و 1 میلیون و 304 هزار و 800تومان رد و بدل شد.
 
این در حالی است که بانک مرکزی نرخ ۳۹ ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ ۲۰ ارز از جمله دلار نسبت به روز سه شنبه افزایش، قیمت ۱۸واحد پولی دیگر از جمله یورو و پوند کاهش و نرخ لیر سوریه نیز ثابت ماند.

براساس اعلام بانک مرکزی نرخ هر دلار آمریکا برای امروز «چهارشنبه دهم مرداد ماه» با ۲۰ ریال افزایش نسبت به روز گذشته ۴۴ هزار و ۹۰ ریال قیمت خورد. همچنین نرخ هر پوند انگلیس با ۳۰ ریال کاهش نسبت به روز سه شنبه ۵۷ هزار و ۸۰۳ ریال و هر یورو نیز با ۸۱ ریال کاهش در مدت زمان مشابه ۵۱ هزار و ۵۱۵ ریال ارزش‌گذاری شد.

 

 ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ