کد خبر: ۸۲۱۸۹
۱۶:۴۴ - ۱۳۹۷/۵/۱۳

کاهش قیمت انواع سکه و طلا
در آغازین روز کاری هفته؛

کاهش قیمت انواع سکه و طلا

قیمت سکه طرح جدید در بازار آزاد امروز شنبه ۱۳ مردادماه ۹۷ و تا لحظه تنظیم این خبر با کاهش ۹۷ هزار تومانی مواجه شد و ۳ میلیون و ۸۰۸ هزار تومان معامله شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با ۱۰۰ هزار تومان کاهش ۳ میلیون و ۵۵۱ هزار تومان دست به دست شد. هر قطعه نیم سکه بهار آزادی با ۹۰ هزار کاهش ۱ میلیون و ۸۴۰ هزار تومان و هر ربع سکه بهار آزادی نیز با ۱۰ هزار تومان کاهش ۹۴۰ هزار تومان داد و ستد شد.

به گزارش پایگاه خبری دنیای بانک، قیمت سکه طرح جدید در بازار آزاد امروز شنبه 13 مردادماه 97 و تا لحظه تنظیم این خبر با کاهش 97 هزار تومانی مواجه شد و 3 میلیون و 808 هزار تومان معامله شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با 100 هزار تومان کاهش 3 میلیون و 551 هزار تومان دست به دست شد. هر قطعه نیم سکه بهار آزادی با  90 هزار کاهش 1 میلیون و 840 هزار تومان و هر ربع سکه بهار آزادی نیز با 10 هزار تومان کاهش 940 هزار تومان داد و ستد شد.

 
در بازار طلا نیز هر گرم طلای 18 عیار نیز با کاهش 4 هزار و 310 تومانی 295 هزار و 510 تومان معامله گردید. هر مثقال طلا نیز با کاهش 32 هزار تومانی مواجه و 1 میلیون و 281 هزار تومان رد و بدل شد.
ا
ین در حالی است که بانک مرکزی نرخ ۳۹ ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ ۱۷ ارز از جمله دلار روز پنجشنبه افزایش و قیمت ۱۹ واحد پولی دیگر کاهش یافت؛ نرخ ۳ ارز دیگر ثابت ماند.
همچنین نرخ هر پوند انگلیس با ۴۵۷ ریال کاهش نسبت به روز پنجشنبه ۵۷ هزار و ۳۶۴ ریال و هر یورو نیز با ۳۵۷ ریال اُفت در مدت زمان مشابه ۵۱ هزار و ۴۷ ریال ارزش‌گذاری شد.گذاری شد.
 ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ