کد خبر: ۸۲۳۲۱
۱۶:۱۷ - ۱۳۹۷/۵/۱۵

تداوم کاهش قیمت سکه و طلا

تداوم کاهش قیمت سکه و طلا

قیمت سکه طرح جدید در بازار آزاد امروز دوشنبه ۱۵ مردادماه ۹۷ و تا لحظه تنظیم این خبر نسبت به دیروز با کاهش ۲۳۲ هزار تومانی مواجه شد و ۳ میلیون و ۴۳۳ هزار تومان معامله شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با ۱۰۵ هزار تومان کاهش ۳ میلیون و ۲۵۶ هزار تومان دست به دست شد. هر قطعه نیم سکه بهار آزادی با ۸۰ هزار کاهش ۱ میلیون و ۶۹۰ هزار تومان و هر ربع سکه بهار آزادی نیز با ۵۰ هزار تومان کاهش ۸۷۰ هزار تومان داد و ستد شد.

به گزارش پایگاه خبری دنیای بانک، قیمت سکه طرح جدید در بازار آزاد امروز دوشنبه 15 مردادماه 97 و تا لحظه تنظیم این خبر نسبت به دیروز با کاهش 232 هزار تومانی مواجه شد و 3 میلیون و 433 هزار تومان معامله شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با 105 هزار تومان کاهش 3 میلیون و 256 هزار تومان دست به دست شد. هر قطعه نیم سکه بهار آزادی با 80 هزار کاهش 1 میلیون و 690 هزار تومان و هر ربع سکه بهار آزادی نیز با 50 هزار تومان کاهش 870 هزار تومان داد و ستد شد.

در بازار طلا نیز هر گرم طلای 18 عیار نیز با کاهش 5 هزار و 80 تومانی 274 هزار و 960 تومان معامله گردید. هر مثقال طلا نیز با کاهش 21 هزار تومانی مواجه و 1 میلیون و 194 هزار تومان رد و بدل شد.
 
این در حالی است که بانک مرکزیبانک مرکزی نرخ ۳۹ ارز را برای امروز اعلام کرد که طی آن نرخ ۷ ارز افزایش و قیمت ۲۵ واحد پولی مانند یورو و پوند کاهش یافت. نرخ ۷ ارز از جمله دلار نیز ثابت ماند.  براساس اعلام بانک مرکزی نرخ هر دلار آمریکا برای امروز (دوشنبه پانزدهم مردادماه) بدون تغییر نسبت به روز گذشته ۴۴ هزار و ۱۲۰ ریال قیمت خورد. همچنین نرخ هر پوند انگلیس با ۵ ریال کاهش نسبت به روز گذشته ۵۷ هزار و ۳۵۹ ریال و هر یورو نیز با ۵۷ ریال افت در مدت زمان مشابه ۵۱ هزار و ۲۰ ریال ارزش‌گذاری شد.
 
 ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ