کد خبر: ۸۲۳۵۱
۱۱:۳۴ - ۱۳۹۷/۵/۱۶

در راستای تسهیل عملیات مالی اجرای ماده ۳۲ قانون بیمه شخص ثالث:

تفاهم صندوق تامین خسارت با بانک ملی

صندوق تامین خسارت بدنی کشور در راستای تسهیل عملیات مالی اجرای ماده ۳۲ قانون بیمه شخص ثالث با بانک ملی ایران تفاهم همکاری منعقد کرد.
تفاهم صندوق تامین خسارت با بانک ملی

به گزارش پایگاه خبری دنیای بانک، طبق قانون در حوادث منجر به خسارت بدنی، زیان دیده، اولیای دم یا وراث قانونی موظفند پس از قطعی شدن مبلغ خسارت برای تکمیل مدارک به منظور دریافت خسارت، به بیمه گر مراجعه کنند. بیمه گر مکلف است حداکثر ظرف مدت بیست روز از تاریخ قطعی شدن مبلغ خسارت، مبلغ خسارت را به زیان دیده پرداخت و در صورت عدم مراجعه وی در مهلت مذکور نزد صندوق تودیع و قبض واریز را به مرجع قضائی مربوط تحویل دهد.در این صورت تعهد بیمه گر و مسبب حادثه، ایفاءشده تلقی می شود. صندوق مکلف است بلافاصله پس از درخواست زیان دیده مبلغ مذکور را عیناً به وی پرداخت کند.

به موجب این تفاهم نامه ، چنانچه زیان دیده در مهلت مقرر به شرکت بیمه برای دریافت خسارت مراجعه نکرد ، خسارت وی توسط شرکت بیمه حساب صندوق که بدین منظور در بانک ملی تدارک دیده شده است واریز می گردد و هر زمان زیان دیده یا وراث قانونی وی به بانک ملی مراجعه نمایند با ارائه کارت ملی و تطبیق مدارک با قوانین و دستور العمل ها می توانند ” خسارت” خود را دریافت کنند.ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ