کد خبر: ۸۲۳۶۶
۱۲:۸ - ۱۳۹۷/۵/۱۶

حمایت از شرکتهای آلمانی فعال در ایران
وزارت اقتصاد آلمان:

حمایت از شرکتهای آلمانی فعال در ایران

وزارت اقتصاد آلمان اعلام کرد، این کشور به ارائه تضمین‌های صادراتی و سرمایه‌گذاری برای شرکت‌های طرف همکاری با ایران و مذاکره با آمریکا برای معافیت شرکت‌های آلمانی از تحریم‌ها علیه ایران ادامه می‌دهد.

به گزارش پایگاه خبری دنیای بانک،  به نقل از رویترز، وزارت اقتصاد آلمان اعلام کرد، این کشور به ارائه تضمین‌های صادراتی و سرمایه‌گذاری برای شرکت‌های طرف همکاری با ایران و مذاکره با آمریکا برای معافیت شرکت‌های آلمانی از تحریم‌ها علیه ایران ادامه می‌دهد.

وزارت اقتصاد آلمان همچنین اضافه کرده است: «تضمین‌های صادراتی و تضمین‌های سرمایه‌گذاری از سوی وزارت اقتصاد فدرال آلمان همچنان برای شرکت‌ها پابرجاست».

در همین حال، وزیر امور خارجه آلمان هم گفته، اقدام اتحادیه اروپا برای حمایت از شرکت‌های اروپایی در قبال آسیب ناشی از تحریم‌های آمریکا علیه ایران از روز سه‌شنبه، یعنی روز آغاز اجرای تحریم‌های آمریکا به‌اجرا گذاشته می‌شود.

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا روز 8 می تصمیم گرفت ضمن خروج از برجام تحریم‌ها علیه ایران را احیا نماید. این تحریم‌ها صادرات نفت ایران و همکاری با بانک مرکزی این کشور را در بر می‌گیرد.برچسب ها
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ