کد خبر: ۸۲۴۲۰
۱۶:۱۵ - ۱۳۹۷/۵/۱۶

کاهش قیمت انواع سکه و طلا

کاهش قیمت انواع سکه و طلا

قیمت سکه طرح جدید در بازار آزاد امروز سه‌شنبه ۱۶ مردادماه ۹۷ و تا لحظه تنظیم این خبر نسبت به دیروز با کاهش ۲۲۰ هزار تومانی مواجه شد و ۳ میلیون و ۲۱۵ هزار تومان معامله شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با ۲۱۰ هزار تومان کاهش ۳ میلیون و ۵۱ هزار تومان دست به دست شد. هر قطعه نیم سکه بهار آزادی با ۷۰ هزار کاهش ۱ میلیون و ۶۲۰ هزار تومان و هر ربع سکه بهار آزادی نیز با ۲۰ هزار تومان کاهش ۸۴۰ هزار تومان داد و ستد شد.

به گزارش پایگاه خبری دنیای بانک، قیمت سکه طرح جدید در بازار آزاد امروز سه‌شنبه 16 مردادماه 97 و تا لحظه تنظیم این خبر نسبت به دیروز با کاهش 220 هزار تومانی مواجه شد و 3 میلیون و 215 هزار تومان معامله شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با 210 هزار تومان کاهش 3 میلیون و 51 هزار تومان دست به دست شد. هر قطعه نیم سکه بهار آزادی با 70 هزار کاهش 1 میلیون و 620 هزار تومان و هر ربع سکه بهار آزادی نیز با 20 هزار تومان کاهش 840 هزار تومان داد و ستد شد.

در بازار طلا نیز هر گرم طلای 18 عیار نیز با کاهش 7 هزار و 620 تومانی 268 هزار و 270 تومان معامله گردید. هر مثقال طلا نیز با کاهش 30 هزار تومانی مواجه و 1 میلیون و 164 هزار تومان رد و بدل شد.
 
این در حالی است که بانک مرکزی در اولین روز از اجرای بسته جدید ارزی، نرخ هر دلار آمریکا را با کاهشی ۲ هزار و ۱۲۰ ریالی بار دیگر ۴۲ هزار ریال اعلام کرد. بانک مرکزی نرخ ۳۹ ارز را برای امروز (سه شنبه) شانزدهم مردادماه اعلام کرد که براساس آن نرخ تمامی ارزها نسبت به روز گذشته کاهش یافت. براین اساس نرخ هر پوند انگلیس با ۳ هزار و ۹ ریال کاهش نسبت به روز دوشنبه ۵۴ هزار و ۳۵۰ ریال و هر یورو نیز با ۲ هزار و ۴۸۴ ریال اُفت در مدت زمان مشابه ۴۸ هزار و ۵۳۶ ریال ارزش‌گذاری شد.
 
 

 ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ