کد خبر: ۸۲۵۰۳
۱۶:۲۷ - ۱۳۹۷/۵/۱۷

صعود دوباره قیمت سکه و طلا
در ۱۷ مرداد ۹۷؛

صعود دوباره قیمت سکه و طلا

قیمت سکه طرح جدید در بازار آزاد امروز چهارشنبه ۱۷ مردادماه ۹۷ و تا لحظه تنظیم این خبر نسبت به دیروز با افزایش ۴۶۰ هزار تومانی مواجه شد و ۳ میلیون و ۵۲۰ هزار تومان معامله شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با ۲۴۰ هزار تومان افزایش ۳ میلیون و ۲۱۱ هزار تومان دست به دست شد. هر قطعه نیم سکه بهار آزادی با ۱۱۰ هزار افزایش ۱ میلیون و ۶۹۰ هزار تومان و هر ربع سکه بهار آزادی نیز با ۴۰ هزار تومان افزایش ۸۶۰ هزار تومان داد و ستد شد.

به گزارش پایگاه خبری دنیای بانک، قیمت سکه طرح جدید در بازار آزاد امروز چهارشنبه 17 مردادماه 97 و تا لحظه تنظیم این خبر نسبت به دیروز با افزایش 460 هزار تومانی مواجه شد و 3 میلیون و 520 هزار تومان معامله شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با 240 هزار تومان افزایش 3 میلیون و 211 هزار تومان دست به دست شد. هر قطعه نیم سکه بهار آزادی با 110 هزار افزایش 1 میلیون و 690 هزار تومان و هر ربع سکه بهار آزادی نیز با 40 هزار تومان افزایش 860 هزار تومان داد و ستد شد.

در بازار طلا نیز هر گرم طلای 18 عیار نیز با افزایش 17 هزار و 550 تومانی 277 هزار تومان معامله گردید. هر مثقال طلا نیز با افزایش 71 هزار تومانی مواجه و 1 میلیون و 197 هزار تومان رد و بدل شد.
 
این در حالی است که طبق اعلام بانک مرکزی نرخ ۲۰ ارز در روز چهارشنبه افزایش و نرخ ۱۰ ارز نیز کاهش یافت؛ همچنین نرخ ۹ ارز نیز از جمله دلار آمریکا ثابت مانده است.  انک مرکزی نرخ ۳۹ ارز را برای امروز (چهار شنبه) هفدهم مردادماه اعلام کرد که نرخ هر دلار آمریکا ۴۲۰۰ تومان و نرخ هر پوند انگلیس با ۳۷ ریال افزایش نسبت به روز گذشته ۵۴ هزار و ۳۸۷ ریال و هر یورو نیز با ۲۶۰ ریال افزایش در مدت زمان مشابه ۴۸ هزار و ۷۹۶ ریال ارزش‌گذاری شد.
 

 ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ