کد خبر: ۸۳۶۳۴
۱۴:۵۴ - ۱۳۹۷/۶/۱۱

افت ۲۴۳۳ واحدی شاخص بورس

افت ۲۴۳۳ واحدی شاخص بورس

معامله‌گران بورس تهران امروز شاهد کاهش قیمت سهم‌ها در بسیاری از گروه‌ها از جمله فلزات اساسی، محصولات شیمیایی و فرآورده‌های نفتی بودند. امروز شاخص کل بازده نقدی و قیمتی بورس اوراق بهادار تهران ۲۴۳۳ واحد افت کرد و به رقم ۱۳۳ هزار و ۶۷۶ واحدی رسید. در عین حال شاخص کل هم‌وزن با ۳۱ واحد افت مواجه شد و تا رقم ۲۱ هزار و ۶۲۸ پایین آمد.

به گزارش پایگاه خبری دنیای بانک، امروز شاخص کل بازده نقدی و قیمتی بورس اوراق بهادار تهران ۲۴۳۳ واحد افت کرد و به رقم ۱۳۳ هزار و ۶۷۶ واحدی رسید. در عین حال شاخص کل هم‌وزن با ۳۱ واحد افت مواجه شد و تا رقم ۲۱ هزار و ۶۲۸ پایین آمد.

در روز گذشته قیمت بسیاری از سهم‌ها در بورس تهران با کاهش مواجه شد، اما بانکی‌ها روند رشد را پی گرفتند. امروز نیز این روند کاهشی مداوم‌تر شده به طوری که هم شاخص کل بازده نقدی و قیمتی و هم شاخص کل هم‌وزن هم‌ جهت افت کردند.

شاخص آزاد شناور نیز ۲۷۶۹ واحد افت کرد و در تراز ۱۴۲ هزار و ۳۹۵ واحدی رسید. شاخص بازار اول و دوم نیز ۲۱۲۶ و ۳۲۴۵ واحد افت کردند. 

ارزش معاملات بورس تهران امروز به رقم ۶۵۸ میلیارد تومان رسید و حجم معاملات رقم ۲.۴ میلیارد سهم و اوراق مالی را رد کرد.

فولاد مبارکه اصفهان، ملی صنایع مس ایران، معدنی و صنعتی گل گهر و گسترش نفت و گاز پارسیان هر یک به ترتیب ۲۳۹، ۲۳۵، ۲۱۱ و ۲۰۳ واحد افت تاثیر کاهنده روی شاخص‌های بازار داشتند.

شاخص کل فرابورس نیز امروز با بیش از ۳۸ واحد افت مواجه شد و به رقم ۱۵۰۶.۹ رسید. ارزش معاملات این بازار تا رقم ۲۸۰ میلیارد تومان افزایش یافت و حجم معاملات آن به عدد ۷۰۱ میلیون سهم و اوراق مالی رسید.

 

 


ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ