کد خبر: ۸۳۸۰۶
۱۵:۲۹ - ۱۳۹۷/۶/۱۴

شاخص بورس قرمز شد
در آخرین روزبورسی هفته؛

شاخص بورس قرمز شد

امروز شاخص کل بازده نقدی و قیمتی بورس اوراق بهادار تهران ۲۶۹ واحد افت کرد و به رقم ۱۳۷ هزار و ۷۱۴ رسید، اما شاخص کل هم وزن با ۲۱۲ واحد رشد تا رقم ۲۲ هزار و۹۵ واحدی بالا رفت. شاخص آزاد شناور ۴۰۰ واحد افت کرد و به رقم ۱۴۶ هزار و ۸۹۷ واحدی رسید. در عین حال شاخص بازار اول ۲۸۹ واحد افت کرد و تا رقم ۱۰۱ هزار و ۳۱۷ واحد پایین آمد. شاخص بازار دوم اما با ۹۹ واحد افت کرد و به رقم ۲۷۴ هزار و ۹۳۷ واحدی رسید.

به گزارش پایگاه خبری دنیای بانک، امروز شاخص کل بازده نقدی و قیمتی بورس اوراق بهادار تهران ۲۶۹ واحد افت کرد و به رقم ۱۳۷ هزار و ۷۱۴ رسید، اما شاخص کل هم وزن با ۲۱۲ واحد رشد تا رقم ۲۲ هزار و۹۵ واحدی بالا رفت. شاخص آزاد شناور ۴۰۰ واحد افت کرد و به رقم ۱۴۶ هزار و ۸۹۷ واحدی رسید. در عین حال شاخص بازار اول ۲۸۹ واحد افت کرد و تا رقم ۱۰۱ هزار و ۳۱۷ واحد پایین آمد. شاخص بازار دوم اما با ۹۹ واحد افت کرد و به رقم ۲۷۴ هزار و ۹۳۷ واحدی رسید.  

ارزش معاملات بورس تهران امروز به رقم ۵۴۱ میلیارد تومان رسید که این رقم ناشی از دست به دست شدن ۲.۱ میلیارد سهم و اوراق مالی طی ۱۲۶ هزار و ۲۰۲ نوبت بود.

معدنی و صنعتی گلگهر، فولاد مبارکه اصفهان و ملی صنایع مس ایران هر یک به ترتیب ۱۶۷، ۹۰ و ۸۸ واحد تاثیر کاهنده روی نوسانات شاخص‌ها داشته است، اما خدمات انفورماتیک، پالایش نفت تهران و پالایش نفت اصفهان به ترتیب ۱۰۳، ۹۸ و ۷۳ واحد تاثیر افزاینده روی شاخص داشتند.

آیفکس نیز امروز ۱۱.۲۲ واحد رشد کرد و به رقم ۱۵۷۹.۹۳ رسید. حجم معاملات فرابورس ایران به رقم ۹۸۰ میلیون سهم و اوراق مالی رسید و ارزش معاملات آن رقم ۴۵۹ میلیارد تومان را رد کرد.

 

 ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ