کد خبر: ۸۳۸۰۹
۱۵:۴۲ - ۱۳۹۷/۶/۱۴

پرداخت ۱۳۵میلیارد وام ازدواج در سال گذشته
مدیرعامل بانک توسعه تعاون خبر داد

پرداخت ۱۳۵میلیارد وام ازدواج در سال گذشته

مدیرعامل بانک توسعه تعاون از پرداخت ۷۰ هزار میلیارد ریال تسهیلات این بانک در سال گذشته خبر داد و مجموع تسهیلات پرداختی ازدواج را ۱۳۵ میلیارد تومان اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری دنیای بانک، حجت‌اله مهدیان امروز در همایش تعاون، اقتصاد و کشاورزی اظهار کرد: در کل کشور ۴۰ هزار روستا با ۲۱ میلیون نفر جمعیت وجود دارد، در مقابل سهم ۷۴ درصدی جمعیت شهری، سهم ۲۶ درصدی را به خود اختصاص داده‌اند.

وی ادامه داد: سال گذشته بیش از ۷۰ هزار میلیارد ریال تسهیلات در بخش‌های مختلف به تعاونی‌ها پرداخت کردیم و طی دو سال ۹۶ و ۹۷ نیز ۶۰۰ میلیارد تومان برای خرید تصمینی گندم اختصاص دادیم.
مهدیان افزود: در ابتدای سال، هفت راهبرد را برای بانک ترسیم کردیم که اشتغال پایدار روستایی اولین راهبرد ماست. تا آذرماه سال گذشته و بعد از ابلاغ آیین‌نامه اجرایی طرح اشتغال روستایی کارگروه اجرایی را تشکیل دادیم و تا تاریخ ۱۳۹۶/۶/۹ مبلغ ۲۷۰۰ میلیارد تومان تسهیلات پرداخت کردیم.
به گفته مدیر عامل بانک توسعه تعاون، درخواست‌هایی که به بانک معرفی شده حدود ۲۰ هزار فقره است و ۵۴۰۰ فقره تسهیلات به ارزش ۹۱۰۰ میلیارد تومان نیز به تصویب رسیده است.

وی در پایان گفت: باید تلاش کنیم تعاونی‌های بیش‌تری از مزایای طرح اشتغال روستایی و منابع پیش‌بینی شده بهره‌مند شوند و چند استانی که عملکردشان ضعیف است را تقویت کنیم.
همایش تعاون، اقتصاد و کشاورزی با حضور معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیران عامل صندوق کارآفرینی امید و صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری بخش تعاون در هتل المپیک برگزار شد.ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ