کد خبر: ۸۵۶۲۲
۱۳:۴۲ - ۱۳۹۷/۷/۱۰

۲۴۰۰ طرح روستایی تحت حمایت بانک سینا

۲۴۰۰ طرح روستایی تحت حمایت بانک سینا

بانک سینا که در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی و کمک به توسعه و رونق اشتغال کشور، اعطای تسهیلات اشتغالزایی روستایی را از ۳ سال قبل آغاز کرده، تاکنون نزدیک به ۲۴۰۰ طرح را مورد حمایت قرار داده است.

به گزارش پایگاه خبری دنیای بانک، در راستای کمک به توسعه اشتغال در مناطق روستایی تا 8 مهرماه سال جاری تعداد 2.398 طرح به مبلغ 13 هزار و 600 میلیارد ریال تسهیلات با برآورد اشتغالزایی جهت بیش از 24 هزار نفر در این بانک مصوب شده که از این تعداد 2.074 مورد به مبلغ 11 هزار و 200 میلیارد ریال به مرحله انعقاد قرارداد رسیده است.

طبق این گزارش؛ به 1.753 طرح از طرح های مذکور با امکان اشتغالزایی برای 16.140 نفر به مبلغ بیش از 6 هزار و 500 میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده و بیش از 1000 طرح از مجموع طرح های معرفی شده به مبلغ 3 هزار و 150 میلیارد ریال به بهره برداری رسیده که اشتغالزایی بالغ بر  8 هزار نفر را به همراه داشته است.
گفتنی است بانک سینا؛ در راستای سیاست های بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی و معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری طی امضای قرارداد همکاری با بنیاد علوی از سال 94 نسبت به اعطای تسهیلات به طرح های اشتغالزایی مناطق روستایی اقدام نموده است.برچسب ها
ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ