کد خبر: ۸۶۱۰۷
۱۲:۵۱ - ۱۳۹۷/۷/۱۸

بورس سبز ماند/فرابورس قرمز شد
در آخرین روز هفته بورسی؛

بورس سبز ماند/فرابورس قرمز شد

شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز چهارشنبه ۱۸ مهرماه ۹۷ با افزایش ۱۶۸ واحدی به رقم ۱۸۱ هزار و ۱۶ واحد صعود کرد و سبز شد. شاخص کل قیمت هم ‌وزن با کاهش ۳۸۸ واحدی عدد ۲۰ هزار و ۸۰۶ واحد را به نمایش گذاشت. شاخص فرابورس ۱۸.۶۱ واحد کاهش یافت و قرمز شد.

به گزارش پایگاه خبری دنیای بانک، شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز چهارشنبه 18 مهرماه 97 با افزایش 168 واحدی به رقم 181 هزار و 16 واحد صعود کرد و  سبز شد. شاخص کل قیمت هم ‌وزن با کاهش 388 واحدی عدد 20 هزار و 806 واحد را به نمایش گذاشت. شاخص بازار اول با کاهش 102 واحدی به رقم 136 هزار و 674 واحد سقوط کرد و شاخص بازار دوم نیز 1421 واحد افزایش یافت و عدد 344 هزار و 572 واحد را به نمایش گذاشت.

ارزش معاملات بورس تهران امروز به رقم 1317 میلیارد تومان رسید که این رقم ناشی از دست به دست شدن 3.230 میلیارد سهم و اوراق مالی قابل معامله طی 165 هزار و 131 نوبت دادوستد بود.
 
در معاملات امروز گروه مپنا و شرکت مخابرات ایران بیشترین تاثیر منفی را بر روی شاخص کل داشتند اما از طرف دیگر پالایش نفت اصفهان، معدنی‌وصنعتی‌چادرملو و س. نفت و گاز و پتروشیمی تأمین با بیشترین تاثیر مثبت مانع افت بیشتر و قرمز شدن بورس شدند.
 
در بازار فرابورس هم شاخص 18.61 واحد کاهش یافت و رقم 2012 واحد را به نمایش گذاشت و  قرمز شد.
 ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ