کد خبر: ۸۶۶۸۳
۱۱:۱۹ - ۱۳۹۷/۷/۳۰

مهمترین اخبار بیمه در تازه‌های ۶۰

مهمترین اخبار بیمه در تازه‌های ۶۰

دو هفته‌نامه‌ الکترونیکی تازه‌های بیمه ایران و جهان در شصتمین شماره خود با انتشار خبری از صنعت بیمه که در ایشا اینشورنس نیوز با عنوان "درخواست بازار تبادل بیمه زندگی در ایران" بازتاب یافته است به همراه اخباری متنوع همراه با تحلیل آن‌ها منتشر کرده است.

به گزارش پایگاه خبری دنیای بانک، به گزارش روابط عمومی پژوهشکده بیمه در این شماره از تازه ها، خبر مهم توافق غول بیمه‌ای "سوئیس ری" و گروه چند ملیتی "بی ام و" دیده می‌شود که هدف آن به‌ کارگیری سیستم‌های همیار راننده به منظور محاسبه حق‌بیمه خودرو و پیشنهاد جذابی برای مشتریان در زمینه پرداخت حق‌بیمه کمتر است. 

همچنین انتشار خبری از بلاک چین‌ها و استقبال دو سوم کسب‌وکارهای بزرگ جهان با بیش از 10 هزار کارمند از زنجیره‌های بلوکی حاکی است، شرکت‌هایی که به دنبال زنجیره بلوکی هستند از مرحله اثبات مفهوم گذشته‌اند و به مرحله آزمایش با ارایه محصول تجاری رسیده‌اند. 
در این شماره مطلبی تحت عنوان شکسته‌شدن رکورد سرمایه‌گذاری در اینشورتک‌ها در دومین سه ماهه سال 2018 میان شرکت‌های سنتی منعکس شده است که می‌تواند الگوی مناسبی برای صنعت داخلی باشد.
بعلاوه، تشکیل صندوق ریسک‌های فاجعه‌بار در منطقه آسه‌آن ، موضوع نگرانی امریکا از اقدام مونیخ‌ری وتازه‌ترین اخبار فن‌آوری بیمه در شماره 60 تازه‌های بیمه ایران و جهان قابل مشاهده است .
علاقه‌مندان برای آگاهی از سایر اخبار و اطلاعات دو هفته‌نامه تازه‌های بیمه ایران و جهان و جهان می‌توانند به آدرس http://www.irc.ac.ir/tazehayebimeh مراجعه نمایند. ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ