کد خبر: ۸۶۸۶۹
۱۳:۴۹ - ۱۳۹۷/۸/۲

بسته غذایی برای افراد با درآمد زیر ۳میلیون
سرپرست وزارت کار اعلام کرد:

بسته غذایی برای افراد با درآمد زیر ۳میلیون

سرپرست وزارت کار اعلام کرد که بسته‌های حمایتی دولت از اقشار کم درآمد در دولت تصویب شده و این بسته به افراد با درآمد زیر ۳ میلیون تومان اختصاص پیدا می‌کند. وی گفت: جزییات آن توسط آقای نوبخت و واعظی در جلسه عصر امروز شورای اطلاع رسانی مطرح میشود.

به گزارش پایگاه خبری دنیای بانک،  محسن بندپی در حاشیه جلسه امروز هیات دولت در جمع خبرنگاران درباره بسته‌های حمایتی دولت از اقشار کم درآمد، گفت: این بسته در دولت تصویب شده و قرار است جزییات آن توسط شورای اطلاع رسانی دولت به اطلاع رسانده شود.

وی افزود: مرحله اول این طرح، حمایت غذایی از اقشار با درآمد پایین است که قرار شده جزییات آن توسط آقای نوبخت و واعظی در جلسه عصر امروز شورای اطلاع رسانی مطرح شود. سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره زمان اجرای تامین این بسته‌های حمایتی نیز تاکید کرد: تمام تلاش رییس جمهور این است که ظرف دو هفته آینده این موضوع اجرایی شود.

بندپی افزود: تمام اقشار با حقوق یا درآمد زیر سه میلیون تومان، شامل این بسته می‌شوند. همچنین میزان این بسته غذایی در مرحله اول از طرف آقای نوبخت اعلام می‌شود و اگر اجرای آن تاکنون طول کشیده به خاطر این است که ما با یک اعتماد و اطمینان خاص آن را اعلام کنیم.ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ