کد خبر: ۸۷۰۲۶
۱۴:۳ - ۱۳۹۷/۸/۶

تاکید وزیر اقتصاد بر عدم ارسال پیام تبریک و گل
با صدور اطلاعیه ای صورت گرفت؛

تاکید وزیر اقتصاد بر عدم ارسال پیام تبریک و گل

فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی با صدور اطلاعیه ای از مدیران ستادی، بانک ها، بیمه ها، سازمان ها و شرکت های تابعه این وزارتخانه خواست تا از هرگونه درج آگهی و ارسال پیام تبریک و گل برای انتصابش اجتناب کنند.

به گزارش پایگاه خبری دنیای بانک، فرهاد دژپسند در راستای تحقق عملی و نهادینه سازی فرهنگ پرهیز از اسراف با صدور اطلاعیه ای از مدیران ستادی، بانک ها، بیمه ها، سازمان ها و شرکت های تابعه این وزارتخانه و همچنین سایر نهادها و همچنین بخش خصوصی خواست از هرگونه درج آگهی، ارسال پیام تبریک و گل به مناسبت انتصاب وی اجتناب کنند.

وی در این اطلاعیه ضمن تشکر از ابراز لطف و محبت مدیران سطوح مختلف، فعالان بخش خصوصی و غیردولتی و همچنین ضرورت استفاده بهینه از اوقات اداری و منابع در اختیار برای خدمت به مردم و پیگیری امور آنان، تاکید کرده از صرف این منابع برای امور غیر ضرور از جمله هرگونه درج آگهی و ارسال پیام تبریک و گل به مناسبت های مختلف به ویژه انتصاب ایشان خودداری شود.

دژپسند در این اطلاعیه تصریح کرده در شرایط اقتصادی حاضر که مورد تحریم دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستیم، انتظار از مدیران مجموعه وزارت اقتصاد این است که با تلاش مضاعف و در چارچوب قوانین  بالادستی و اجرای دقیق برنامه های پیش رو، بستر جهش و گذار موفقیت آمیز از شرایط مذکور را فراهم کنند.ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربازديد‌ها
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی دنیای بانک می باشد.
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ